



















Dahua Technology DH-F4C-PV security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CIPDAUKAM0889
- Тегло: 0.54kg
- SKU: CIPDAUKAM0889
48.54€ (94.94лв.)
без ДДС: 40.45€ (79.11лв.)
Етикети:
Dahua Technology DH-F4C-PV security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall
, CIPDAUKAM0889
, DAHUA
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Dahua Technology DH-F4C-PV security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall
, цена Dahua Technology DH-F4C-PV security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall
, оферти Dahua Technology DH-F4C-PV security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall
, ревю Dahua Technology DH-F4C-PV security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall
, промоция Dahua Technology DH-F4C-PV security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall
, онлайн магазин Dahua Technology DH-F4C-PV security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall
, поръчай Dahua Technology DH-F4C-PV security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall
, Dahua Technology DH-F4C-PV security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall мнения
, Dahua Technology DH-F4C-PV security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, dahua {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Dahua Technology DH-F4C-PV security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall
, гаранция Dahua Technology DH-F4C-PV security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall
, бърза доставка Dahua Technology DH-F4C-PV security camera Bullet IP security camera Indoor & outdoor 2560 x 1440 pixels Wall
, DAHUA цена
, DAHUA промоция
, DAHUA отстъпка
, DAHUA Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, DAHUA CIPDAUKAM0889 характеристики
, DAHUA CIPDAUKAM0889 спецификации
, DAHUA CIPDAUKAM0889 review
, DAHUA CIPDAUKAM0889 сравнение
, DAHUA CIPDAUKAM0889 отзиви
, DAHUA CIPDAUKAM0889 намаление
EAN: 6939554914522
MPN: F4C-PV-0280B
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Product colour | White |
| Mounting type | Wall |
| Housing material | Metal |
| Housing material | Plastic |
| Form factor | Bullet |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Power management | DC 12 V |
| Power consumption (typical) | 2.2 W |
| Power consumption (max) | 6.6 W |
| Video motion detection | Yes |
| Digest authentication | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Storage temperature (T-T) | -30 - 60 °C |
| Depth | 131 mm |
| Weight | 254.5 g |
| Width | 78.4 mm |
| Height | 97.2 mm |
| Supported network protocols | IPv4; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; DHCP; DNS; NTP; Multicast; RTMP; P2P |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Number of users | 20 user(s) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Type | IP security camera |
| Day/night mode | Yes |
| Package weight | 503 g |
| Number of cameras | 1 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio formats supported | G.726 |
| Audio formats supported | G.711Mu |
| Audio formats supported | PCM |
| Audio formats supported | G.711a |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 56 dB |
| Card reader integrated | Yes |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Number of Privacy masking areas | 4 |
| White balance | Street lamp |
| White balance | Auto |
| White balance | Natural |
| White balance | Custom modes |
| White balance | Regional custom |
| White balance | Manual |
| White balance | Outdoor |
| Detect distance | 61,2 m |
| Identify distance | 6.1 m |
| Viewing angle, vertical | 55° |
| Angle of rotation | 360° |
| Viewing angle, diagonal | 115° |
| Minimum illumination | 0.005 lx |
| Viewing angle, horizontal | 98° |
| Observe distance | 24,5 m |
| Camera shutter speed | 1/3 –1/100000 |
| Recognize distance | 12.2 m |
| Optical sensor size | 25.4 / 3 mm (1 / 3") |
| Sensor type | CMOS |
| Noise reduction technology | 3D NR |
| Digital Wide Dynamic Range (DWDR) | Yes |
| Video compression formats | H.264 |
| Video compression formats | H.264B |
| Video compression formats | H.264H |
| Video compression formats | H.265 |
| Total megapixels | 4 MP |
| Maximum resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Region of Interest (ROI) encoding | Yes |
| Bit rate control | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Highlight Compensation (HLC) | Yes |
| Night vision | Yes |
| LED type | IR/White |
| Night vision distance | 30 m |
| Number of illumination LEDs | 4 |
| Number of lenses | 1 |
| Maximum aperture number | 1.6 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 22 x 11 x 10.5 cm
Weight: 0.544 kg
