









Cooler Master MWE Gold 750 V3 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZDLCOLOBU0086
- Тегло: 2.27kg
- SKU: ZDLCOLOBU0086
104.41€ (204.21лв.)
без ДДС: 87.01€ (170.18лв.)
![]() |
12 x 9.86 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Cooler Master MWE Gold 750 V3 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, ZDLCOLOBU0086
, Cooler Master
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Cooler Master MWE Gold 750 V3 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, цена Cooler Master MWE Gold 750 V3 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, оферти Cooler Master MWE Gold 750 V3 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, ревю Cooler Master MWE Gold 750 V3 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, промоция Cooler Master MWE Gold 750 V3 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, онлайн магазин Cooler Master MWE Gold 750 V3 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, поръчай Cooler Master MWE Gold 750 V3 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, Cooler Master MWE Gold 750 V3 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black мнения
, Cooler Master MWE Gold 750 V3 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, cooler master {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Cooler Master MWE Gold 750 V3 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, гаранция Cooler Master MWE Gold 750 V3 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, бърза доставка Cooler Master MWE Gold 750 V3 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, Cooler Master цена
, Cooler Master промоция
, Cooler Master отстъпка
, Cooler Master Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Cooler Master ZDLCOLOBU0086 характеристики
, Cooler Master ZDLCOLOBU0086 спецификации
, Cooler Master ZDLCOLOBU0086 review
, Cooler Master ZDLCOLOBU0086 сравнение
, Cooler Master ZDLCOLOBU0086 отзиви
, Cooler Master ZDLCOLOBU0086 намаление
EAN: 4719512153284
MPN: MPE-7506-ACAG-BEU
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Cooling type | Active |
| Fan diameter | 12 cm |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| On/off switch | Yes |
| Fan location | Top |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Input current | 6 - 10 A |
| Total power | 750 W |
| Power protection features | OVP (overvoltage protection) |
| Power protection features | OPP (overload protection) |
| Power protection features | SCP (short circuit protection) |
| Power protection features | OTP (overheat protection) |
| Power protection features | UVP (undervoltage protection) |
| Power protection features | OCP (overcurrent protection) |
| Max output current (+5V) | 20 A |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Combined power (+3.3V) | 100 W |
| Combined power (+5V) | 100 W |
| Max output current (+12V) | 62.5 A |
| Combined power (+5Vsb) | 15 W |
| Efficiency | 90% |
| Max output current (+3.3V) | 20 A |
| Max output current (+5Vsb) | 3 A |
| Combined power (+12V) | 750 W |
| Combined power (-12V) | 3.6 W |
| Max output current (-12V) | 0.3 A |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Weight | 1.8 kg |
| Width | 150 mm |
| Height | 86 mm |
| Depth | 140 mm |
| Certification | TUV, CE, CCC, EAC, RCM, cTUVus, FCC, BSMI, BIS, UKCA |
| Purpose | PC |
| Bearing technology | HDB |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Gold |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| ATX version | 3.1 |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 h |
| Package type | Box |
| PCI Express power connectors (12+4 pin) | 1 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 3 |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| Cabling type | Non-Modular |
| Number of SATA power connectors | 6 |
| EPS power connector (4+4 pin) | 2 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Warnings | Do not open the case - risk of electric shock. |
| Warnings | The product is not suitable for disposal with municipal waste - dispose of in accordance with local regulations. |
| Warnings | Avoid contact of the product with water or other liquids. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 19.2 x 26.5 x 11.1 cm
Weight: 2.27 kg

