


-36 %



Cooler Master MWE Gold 750 - V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MPE-7501-AFAAG-EU
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.70kg
108.84€ (212.87лв.)
170.35€ (333.18лв.)
без ДДС: 90.70€ (177.39лв.)
![]() |
12 x 10.28 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Cooler Master MWE Gold 750 - V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, MPE-7501-AFAAG-EU
, Cooler Master
, Захранвания
, PC компоненти
, купете Cooler Master MWE Gold 750 - V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, цена Cooler Master MWE Gold 750 - V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, оферти Cooler Master MWE Gold 750 - V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, ревю Cooler Master MWE Gold 750 - V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, промоция Cooler Master MWE Gold 750 - V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, онлайн магазин Cooler Master MWE Gold 750 - V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, поръчай Cooler Master MWE Gold 750 - V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, Cooler Master MWE Gold 750 - V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black мнения
, Cooler Master MWE Gold 750 - V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black сравнение
, евтин Захранвания
, топ Захранвания
, най-добър Захранвания
, нов Захранвания
, cooler master {ucfirst}захранвания
, оригинален Cooler Master MWE Gold 750 - V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, гаранция Cooler Master MWE Gold 750 - V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, бърза доставка Cooler Master MWE Gold 750 - V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, Cooler Master цена
, Cooler Master промоция
, Cooler Master отстъпка
, Cooler Master Захранвания
, захранвания в българия
, захранвания techmag
, онлайн поръчка Захранвания
, магазин за Захранвания
, топ оферти Захранвания
, Cooler Master MPE-7501-AFAAG-EU характеристики
, Cooler Master MPE-7501-AFAAG-EU спецификации
, Cooler Master MPE-7501-AFAAG-EU review
, Cooler Master MPE-7501-AFAAG-EU сравнение
, Cooler Master MPE-7501-AFAAG-EU отзиви
, Cooler Master MPE-7501-AFAAG-EU намаление
| Fan diameter: | 12 cm |
| Number of fans: | 1 fan(s) |
| Cooling type: | Active |
| Product colour: | Black |
| Fan speed: | 0 - 1500 RPM |
| Input current: | 5 - 10 A |
| Power protection features: | Overheating, Under voltage, Over current, Short circuit, Over voltage, Over power |
| AC input frequency: | 47 - 63 Hz |
| AC input voltage: | 90 -264 V |
| Total power: | 750 W |
| Efficiency: | 90% |
| Combined power (+12V): | 750 W |
| Power Factor Correction (PFC) type: | Active |
| Max output current (+3.3V): | 20 A |
| Hold time: | 16 ms |
| Max output current (+5V): | 20 A |
| Combined power (+3.3V): | 100 W |
| Max output current (+12V): | 62.5 A |
| Combined power (+5V): | 100 W |
| Power Good signal delay range: | 100 - 150 ms |
| Max output current (+5Vsb): | 3 A |
| Combined power (+5Vsb): | 15 W |
| Combined power (-12V): | 3.6 W |
| Max output current (-12V): | 0.3 A |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 50 °C |
| Height: | 86 mm |
| Weight: | 2.17 kg |
| Depth: | 160 mm |
| Width: | 150 mm |
| Purpose: | PC |
| 80 PLUS certification: | 80 PLUS Gold |
| Mean time between failures (MTBF): | 100000 h |
| Bearing technology: | HDB |
| Power supply unit (PSU) form factor: | ATX |
| Package weight: | 2.57 kg |
| Package height: | 120 mm |
| Package width: | 194 mm |
| Package depth: | 310 mm |
| EPS power connector (8-pin): | Yes |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin): | 4 |
| EPS power connector (4+4 pin): | Yes |
| Cabling type: | Fully-Modular |
| SATA power cable length: | 740, 500 mm, 860 mm, 620 |
| Motherboard power connector: | 24-pin ATX |
| Number of SATA power connectors: | 12 |
| PCI Express power cable length: | 67 cm |
| Peripheral (Molex) power cable length: | 500 mm, 860 mm, 620, 740 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin): | 4 |
| Motherboard power cable length: | 61 cm |
| Noise level (quiet mode, 50%): | 17.8 dB |
| Noise level (full-load mode, 100%): | 24.9 dB |
| Products per master (outer) case: | 5 pc(s) |
| Master (outer) case length: | 620 mm |
| Master (outer) case width: | 325 mm |
| Master (outer) case height: | 220 mm |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |
| Master (outer) cases per pallet: | 5 pc(s) |






