





Cooler Master MWE Gold 750 V2 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MPE-7501-AFAAG-3EEU
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.90kg
128.36€ (251.06лв.)
без ДДС: 106.97€ (209.22лв.)
![]() |
12 x 12.12 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Cooler Master MWE Gold 750 V2 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, MPE-7501-AFAAG-3EEU
, Cooler Master
, Захранвания
, PC компоненти
, купете Cooler Master MWE Gold 750 V2 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, цена Cooler Master MWE Gold 750 V2 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, оферти Cooler Master MWE Gold 750 V2 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, ревю Cooler Master MWE Gold 750 V2 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, промоция Cooler Master MWE Gold 750 V2 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, онлайн магазин Cooler Master MWE Gold 750 V2 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, поръчай Cooler Master MWE Gold 750 V2 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, Cooler Master MWE Gold 750 V2 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black мнения
, Cooler Master MWE Gold 750 V2 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black сравнение
, евтин Захранвания
, топ Захранвания
, най-добър Захранвания
, нов Захранвания
, cooler master {ucfirst}захранвания
, оригинален Cooler Master MWE Gold 750 V2 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, гаранция Cooler Master MWE Gold 750 V2 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, бърза доставка Cooler Master MWE Gold 750 V2 ATX 3.1 power supply unit 750 W 24-pin ATX Black
, Cooler Master цена
, Cooler Master промоция
, Cooler Master отстъпка
, Cooler Master Захранвания
, захранвания в българия
, захранвания techmag
, онлайн поръчка Захранвания
, магазин за Захранвания
, топ оферти Захранвания
, Cooler Master MPE-7501-AFAAG-3EEU характеристики
, Cooler Master MPE-7501-AFAAG-3EEU спецификации
, Cooler Master MPE-7501-AFAAG-3EEU review
, Cooler Master MPE-7501-AFAAG-3EEU сравнение
, Cooler Master MPE-7501-AFAAG-3EEU отзиви
, Cooler Master MPE-7501-AFAAG-3EEU намаление
| Sustainability certificates: | ErP |
| Fan location: | Top |
| Product colour: | Black |
| Fan diameter: | 12 cm |
| On/off switch: | Yes |
| Number of fans: | 1 fan(s) |
| Cooling type: | Active |
| Combined power (+5V): | 100 W |
| Power protection features: | Over power, Over total voltage, Short circuit, Over voltage, Under voltage, Over current |
| Total power: | 750 W |
| Max output current (-12V): | 0.3 A |
| Hold time: | 16 ms |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Combined power (+12V): | 750 W |
| Max output current (+3.3V): | 20 A |
| Combined power (+5Vsb): | 15 W |
| Combined power (+3.3V): | 100 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Efficiency: | 90% |
| Power Good signal delay range: | 100 - 150 ms |
| Max output current (+5V): | 20 A |
| Max output current (+12V): | 62.5 A |
| Power Factor Correction (PFC) type: | Active |
| Input current: | 10 - 5 A |
| Combined power (-12V): | 3.6 W |
| Max output current (+5Vsb): | 3 A |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 50 °C |
| Weight: | 2.62 kg |
| Height: | 86 mm |
| Depth: | 160 mm |
| Width: | 150 mm |
| Mean time between failures (MTBF): | 100000 h |
| Purpose: | PC |
| ATX version: | 3.1 |
| 80 PLUS certification: | 80 PLUS Gold |
| Power supply unit (PSU) form factor: | ATX |
| Bearing technology: | HDB |
| Package depth: | 310 mm |
| Package weight: | 2.9 kg |
| Package height: | 120 mm |
| Package type: | Box |
| Package width: | 194 mm |
| SATA power cable length: | 500 mm, 740, 860 mm, 620 |
| Cabling type: | Fully-Modular |
| EPS power connector (4+4 pin): | Yes |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| Motherboard power connector: | 24-pin ATX |
| EPS power connector (8-pin): | Yes |
| Motherboard power cable length: | 61 cm |
| Peripheral (Molex) power cable length: | 740, 860 mm, 620, 500 mm |
| Number of SATA power connectors: | 12 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin): | 4 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin): | 4 |
| Warnings: | Do not open the case - risk of electric shock. |






