





Cooler Master MWE 750 Bronze 230V V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MPE-7501-ACABW-BEU
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.93kg
126.55€ (247.51лв.)
без ДДС: 105.46€ (206.26лв.)
![]() |
12 x 11.95 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Cooler Master MWE 750 Bronze 230V V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, MPE-7501-ACABW-BEU
, Cooler Master
, Захранвания
, PC компоненти
, купете Cooler Master MWE 750 Bronze 230V V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, цена Cooler Master MWE 750 Bronze 230V V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, оферти Cooler Master MWE 750 Bronze 230V V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, ревю Cooler Master MWE 750 Bronze 230V V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, промоция Cooler Master MWE 750 Bronze 230V V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, онлайн магазин Cooler Master MWE 750 Bronze 230V V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, поръчай Cooler Master MWE 750 Bronze 230V V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, Cooler Master MWE 750 Bronze 230V V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black мнения
, Cooler Master MWE 750 Bronze 230V V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black сравнение
, евтин Захранвания
, топ Захранвания
, най-добър Захранвания
, нов Захранвания
, cooler master {ucfirst}захранвания
, оригинален Cooler Master MWE 750 Bronze 230V V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, гаранция Cooler Master MWE 750 Bronze 230V V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, бърза доставка Cooler Master MWE 750 Bronze 230V V2 power supply unit 750 W 24-pin ATX ATX Black
, Cooler Master цена
, Cooler Master промоция
, Cooler Master отстъпка
, Cooler Master Захранвания
, захранвания в българия
, захранвания techmag
, онлайн поръчка Захранвания
, магазин за Захранвания
, топ оферти Захранвания
, Cooler Master MPE-7501-ACABW-BEU характеристики
, Cooler Master MPE-7501-ACABW-BEU спецификации
, Cooler Master MPE-7501-ACABW-BEU review
, Cooler Master MPE-7501-ACABW-BEU сравнение
, Cooler Master MPE-7501-ACABW-BEU отзиви
, Cooler Master MPE-7501-ACABW-BEU намаление
| Cooling type: | Active |
| Fan diameter: | 12 cm |
| Number of fans: | 1 fan(s) |
| Product colour: | Black |
| On/off switch: | Yes |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Efficiency: | 88% |
| Power protection features: | Under voltage, Over power, Short circuit, Over voltage |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Total power: | 750 W |
| Input current: | 6 A |
| Combined power (+5V): | 120 W |
| Power Good signal delay range: | 100 - 500 ms |
| Power Factor Correction (PFC) type: | Active |
| Max output current (+5V): | 20 A |
| Max output current (+3.3V): | 20 A |
| Combined power (+3.3V): | 120 W |
| Max output current (+5Vsb): | 3 A |
| Combined power (-12V): | 3.6 W |
| Max output current (+12V): | 62 A |
| Combined power (+12V): | 744 W |
| Combined power (+5Vsb): | 15 W |
| Max output current (-12V): | 0.3 A |
| Hold time: | 14 ms |
| Width: | 150 mm |
| Depth: | 140 mm |
| Height: | 86 mm |
| Weight: | 1.27 kg |
| Purpose: | PC |
| 80 PLUS certification: | 80 PLUS Bronze |
| Mean time between failures (MTBF): | 100000 h |
| ATX version: | 2.52 |
| Bearing technology: | HDB |
| Power supply unit (PSU) form factor: | ATX |
| Package width: | 190 mm |
| Package weight: | 1.67 kg |
| Package depth: | 245 mm |
| Package height: | 110 mm |
| EPS power connector (8-pin): | Yes |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin): | 3 |
| Motherboard power connector: | 24-pin ATX |
| PCI Express power connectors (6+2 pin): | 4 |
| Number of SATA power connectors: | 6 |
| EPS power connector (4+4 pin): | Yes |
| Cabling type: | Non-Modular |
| Noise level (full-load mode, 100%): | 39.5 dB |
| Noise level (quiet mode, 50%): | 20.3 dB |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |






