





Concept KF1325 hair styling tool Curling iron Warm Grey 600 W 1.65 m – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: kf1325
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.62kg
27.02€ (52.85лв.)
без ДДС: 22.52€ (44.05лв.)
Етикети:
Concept KF1325 hair styling tool Curling iron Warm Grey 600 W 1.65 m
, kf1325
, CONCEPT
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Concept KF1325 hair styling tool Curling iron Warm Grey 600 W 1.65 m
, цена Concept KF1325 hair styling tool Curling iron Warm Grey 600 W 1.65 m
, оферти Concept KF1325 hair styling tool Curling iron Warm Grey 600 W 1.65 m
, ревю Concept KF1325 hair styling tool Curling iron Warm Grey 600 W 1.65 m
, промоция Concept KF1325 hair styling tool Curling iron Warm Grey 600 W 1.65 m
, онлайн магазин Concept KF1325 hair styling tool Curling iron Warm Grey 600 W 1.65 m
, поръчай Concept KF1325 hair styling tool Curling iron Warm Grey 600 W 1.65 m
, Concept KF1325 hair styling tool Curling iron Warm Grey 600 W 1.65 m мнения
, Concept KF1325 hair styling tool Curling iron Warm Grey 600 W 1.65 m сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, concept {ucfirst}грижа за косата
, оригинален Concept KF1325 hair styling tool Curling iron Warm Grey 600 W 1.65 m
, гаранция Concept KF1325 hair styling tool Curling iron Warm Grey 600 W 1.65 m
, бърза доставка Concept KF1325 hair styling tool Curling iron Warm Grey 600 W 1.65 m
, CONCEPT цена
, CONCEPT промоция
, CONCEPT отстъпка
, CONCEPT Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, CONCEPT kf1325 характеристики
, CONCEPT kf1325 спецификации
, CONCEPT kf1325 review
, CONCEPT kf1325 сравнение
, CONCEPT kf1325 отзиви
, CONCEPT kf1325 намаление
| Hanging type: | Hanging loop |
| Hangable: | Yes |
| Product colour: | Grey |
| Power: | 600 W |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power source: | AC |
| Width: | 53 mm |
| Weight: | 420 g |
| Depth: | 76 mm |
| Brush head 2 diameter: | 2 cm |
| Height: | 423 mm |
| Brush head diameter: | 3 cm |
| Hair curling: | Yes |
| Number of heating levels: | 2 |
| Type: | Curling iron |
| Noise level: | 67 dB |
| Technology: | Warm |
| Cool shot function: | Yes |
| Ionic function: | No |
| Hair drying: | Yes |
| Number of brush heads included: | 3 pc(s) |
| Concentrator nozzle: | Yes |
| Swivel cord: | Yes |
| Cord length: | 1.65 m |
| LED indicators: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Built-in display: | No |
| Cordless: | No |






