



Clatronic FR 3586 Fryer 3 L Silver,Stainless steel Stand-alone 2000 W – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: FR 3586
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.83kg
61.74€ (120.75лв.)
без ДДС: 51.45€ (100.63лв.)
Етикети:
Clatronic FR 3586 Fryer 3 L Silver
, Stainless steel Stand-alone 2000 W
, FR 3586
, Clatronic
, Фритюрници
, Домакински електроуреди
, купете Clatronic FR 3586 Fryer 3 L Silver
, Stainless steel Stand-alone 2000 W
, цена Clatronic FR 3586 Fryer 3 L Silver
, Stainless steel Stand-alone 2000 W
, оферти Clatronic FR 3586 Fryer 3 L Silver
, Stainless steel Stand-alone 2000 W
, ревю Clatronic FR 3586 Fryer 3 L Silver
, Stainless steel Stand-alone 2000 W
, промоция Clatronic FR 3586 Fryer 3 L Silver
, Stainless steel Stand-alone 2000 W
, онлайн магазин Clatronic FR 3586 Fryer 3 L Silver
, Stainless steel Stand-alone 2000 W
, поръчай Clatronic FR 3586 Fryer 3 L Silver
, Stainless steel Stand-alone 2000 W
, Clatronic FR 3586 Fryer 3 L Silver
, Stainless steel Stand-alone 2000 W мнения
, Clatronic FR 3586 Fryer 3 L Silver
, Stainless steel Stand-alone 2000 W сравнение
, евтин Фритюрници
, топ Фритюрници
, най-добър Фритюрници
, нов Фритюрници
, clatronic {ucfirst}фритюрници
, оригинален Clatronic FR 3586 Fryer 3 L Silver
, Stainless steel Stand-alone 2000 W
, гаранция Clatronic FR 3586 Fryer 3 L Silver
, Stainless steel Stand-alone 2000 W
, бърза доставка Clatronic FR 3586 Fryer 3 L Silver
, Stainless steel Stand-alone 2000 W
, Clatronic цена
, Clatronic промоция
, Clatronic отстъпка
, Clatronic Фритюрници
, фритюрници в българия
, фритюрници techmag
, онлайн поръчка Фритюрници
, магазин за Фритюрници
, топ оферти Фритюрници
, Clatronic FR 3586 характеристики
, Clatronic FR 3586 спецификации
, Clatronic FR 3586 review
, Clatronic FR 3586 сравнение
, Clatronic FR 3586 отзиви
, Clatronic FR 3586 намаление
| Handle(s): | Yes |
| Non-slip feet: | Yes |
| Non-stick coating: | Yes |
| Product colour: | Silver |
| Internal coating: | Stainless steel |
| Cool touch handle(s): | Yes |
| Appliance placement: | Stand-alone |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Power: | 2000 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Overheat protection: | Yes |
| Adjustable thermostat: | Yes |
| Capacity: | 3 L |
| Built-in display: | No |
| Indication light: | Yes |








