



TITANUM TKT002K sandwich maker 700 W Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TKT002K
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.10kg
22.04€ (43.11лв.)
без ДДС: 18.37€ (35.93лв.)
Етикети:
TITANUM TKT002K sandwich maker 700 W Black
, TKT002K
, TITANUM
, Тостери
, Тостери
, Грилове и Електрически скари
, купете TITANUM TKT002K sandwich maker 700 W Black
, цена TITANUM TKT002K sandwich maker 700 W Black
, оферти TITANUM TKT002K sandwich maker 700 W Black
, ревю TITANUM TKT002K sandwich maker 700 W Black
, промоция TITANUM TKT002K sandwich maker 700 W Black
, онлайн магазин TITANUM TKT002K sandwich maker 700 W Black
, поръчай TITANUM TKT002K sandwich maker 700 W Black
, TITANUM TKT002K sandwich maker 700 W Black мнения
, TITANUM TKT002K sandwich maker 700 W Black сравнение
, евтин Тостери
, топ Тостери
, най-добър Тостери
, нов Тостери
, titanum {ucfirst}тостери
, оригинален TITANUM TKT002K sandwich maker 700 W Black
, гаранция TITANUM TKT002K sandwich maker 700 W Black
, бърза доставка TITANUM TKT002K sandwich maker 700 W Black
, TITANUM цена
, TITANUM промоция
, TITANUM отстъпка
, TITANUM Тостери
, тостери в българия
, тостери techmag
, онлайн поръчка Тостери
, магазин за Тостери
, топ оферти Тостери
, TITANUM TKT002K характеристики
, TITANUM TKT002K спецификации
, TITANUM TKT002K review
, TITANUM TKT002K сравнение
, TITANUM TKT002K отзиви
, TITANUM TKT002K намаление
| Handle with lock: | Yes |
| Input voltage: | 220 - 240 V |
| On/off switch: | Yes |
| Thermostat: | Yes |
| Power supply input frequency: | 50 - 60 Hz |
| LED indicators: | Yes |
| Easy to clean: | Yes |
| Power consumption (typical): | 700 W |
| Lockable lid: | Yes |
| Cool touch handle(s): | Yes |
| Non-stick coating: | Yes |
| Overheat protection: | Yes |
| Non-stick coated plates: | Yes |
| Cord storage: | Yes |
| Cool wall housing: | Yes |
| Safety thermostat: | Yes |
| Auto shut-off: | Yes |
| Ready indicator: | Yes |
| Non-slip feet: | Yes |
| Product colour: | Black |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power: | 700 W |
| Weight: | 970 g |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Indication light: | Yes |










