



Ceramic electric cooker MPM MKE-21 black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AGDMPMKTU0023
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.56kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
Ceramic electric cooker MPM MKE-21 black
, AGDMPMKTU0023
, MPM
, Котлони
, Домакински електроуреди
, купете Ceramic electric cooker MPM MKE-21 black
, цена Ceramic electric cooker MPM MKE-21 black
, оферти Ceramic electric cooker MPM MKE-21 black
, ревю Ceramic electric cooker MPM MKE-21 black
, промоция Ceramic electric cooker MPM MKE-21 black
, онлайн магазин Ceramic electric cooker MPM MKE-21 black
, поръчай Ceramic electric cooker MPM MKE-21 black
, Ceramic electric cooker MPM MKE-21 black мнения
, Ceramic electric cooker MPM MKE-21 black сравнение
, евтин Котлони
, топ Котлони
, най-добър Котлони
, нов Котлони
, mpm {ucfirst}котлони
, оригинален Ceramic electric cooker MPM MKE-21 black
, гаранция Ceramic electric cooker MPM MKE-21 black
, бърза доставка Ceramic electric cooker MPM MKE-21 black
, MPM цена
, MPM промоция
, MPM отстъпка
, MPM Котлони
, котлони в българия
, котлони techmag
, онлайн поръчка Котлони
, магазин за Котлони
, топ оферти Котлони
, MPM AGDMPMKTU0023 характеристики
, MPM AGDMPMKTU0023 спецификации
, MPM AGDMPMKTU0023 review
, MPM AGDMPMKTU0023 сравнение
, MPM AGDMPMKTU0023 отзиви
, MPM AGDMPMKTU0023 намаление
| Non-slip feet: | Yes |
| Cooking zone 2 diameter: | 165 mm |
| Burner material: | Ceramic |
| Housing material: | Stainless steel |
| Appliance placement: | Countertop |
| Product colour: | Black |
| Regular cooking zone shape: | Round |
| Cooking zone 1 diameter: | 190 mm |
| Control type: | Knob |
| Cooking zone 2 power: | 800 W |
| Input voltage: | 220 - 240 V |
| Frequency: | 50 - 60 Hz |
| Cooking zone 1 power: | 1200 W |
| Height: | 75 mm |
| Depth: | 240 mm |
| Width: | 460 mm |
| Electronic ignition: | Yes |
| Overheat protection: | Yes |
| Hob type: | Ceramic |
| Auto shut-off: | Yes |
| Number of cooking zones: | 2 zone(s) |
| Hazard pictogram(s): | GHS02: Flammable, GHS09: Environmental hazard, GHS06: Toxic |
| Warnings: | Do not use near flammable materials., Do not dispose of the product in the regular waste bin, use in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Avoid direct contact with skin and eyes. |





