





Siemens iQ300 ET645FFN1E hob Black Built-in 60 cm Ceramic 4 zone(s) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ET645FFN1E
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 8.36kg
271.49€ (530.98лв.)
без ДДС: 226.24€ (442.49лв.)
![]() |
12 x 25.64 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Siemens iQ300 ET645FFN1E hob Black Built-in 60 cm Ceramic 4 zone(s)
, ET645FFN1E
, Siemens
, Котлони за вграждане
, Уреди за вграждане
, купете Siemens iQ300 ET645FFN1E hob Black Built-in 60 cm Ceramic 4 zone(s)
, цена Siemens iQ300 ET645FFN1E hob Black Built-in 60 cm Ceramic 4 zone(s)
, оферти Siemens iQ300 ET645FFN1E hob Black Built-in 60 cm Ceramic 4 zone(s)
, ревю Siemens iQ300 ET645FFN1E hob Black Built-in 60 cm Ceramic 4 zone(s)
, промоция Siemens iQ300 ET645FFN1E hob Black Built-in 60 cm Ceramic 4 zone(s)
, онлайн магазин Siemens iQ300 ET645FFN1E hob Black Built-in 60 cm Ceramic 4 zone(s)
, поръчай Siemens iQ300 ET645FFN1E hob Black Built-in 60 cm Ceramic 4 zone(s)
, Siemens iQ300 ET645FFN1E hob Black Built-in 60 cm Ceramic 4 zone(s) мнения
, Siemens iQ300 ET645FFN1E hob Black Built-in 60 cm Ceramic 4 zone(s) сравнение
, евтин Котлони за вграждане
, топ Котлони за вграждане
, най-добър Котлони за вграждане
, нов Котлони за вграждане
, siemens {ucfirst}котлони за вграждане
, оригинален Siemens iQ300 ET645FFN1E hob Black Built-in 60 cm Ceramic 4 zone(s)
, гаранция Siemens iQ300 ET645FFN1E hob Black Built-in 60 cm Ceramic 4 zone(s)
, бърза доставка Siemens iQ300 ET645FFN1E hob Black Built-in 60 cm Ceramic 4 zone(s)
, Siemens цена
, Siemens промоция
, Siemens отстъпка
, Siemens Котлони за вграждане
, котлони за вграждане в българия
, котлони за вграждане techmag
, онлайн поръчка Котлони за вграждане
, магазин за Котлони за вграждане
, топ оферти Котлони за вграждане
, Siemens ET645FFN1E характеристики
, Siemens ET645FFN1E спецификации
, Siemens ET645FFN1E review
, Siemens ET645FFN1E сравнение
, Siemens ET645FFN1E отзиви
, Siemens ET645FFN1E намаление
| Cooking zone 3 type: | Simmer |
| Number of electric cooking zones: | 4 zone(s) |
| Frame colour: | Stainless steel |
| Cooking zone 4 type: | Large |
| Cooking zone 4 power source: | Electric |
| Cooking zone 4 power: | 2200 W |
| Cooking zone 2 diameter: | 145 mm |
| Cooking zone 3 power: | 1200 W |
| Cooking zone 3 position: | Right rear |
| Simmer cooking zone diameter: | 14.5 cm |
| Cooking zone 4 diameter: | 210 mm |
| Product colour: | Black |
| Number of cooking zones: | 4 zone(s) |
| Frame type: | Full trim |
| Cooking zone 1 diameter: | 180 mm |
| Hob type: | Ceramic |
| Regular cooking zone diameter: | 18 cm |
| Cooking zone 2 power: | 1200 W |
| Number of simultaneously used cooking zones: | 4 |
| Cooking zone 1 power: | 2000 W |
| Cooking zone 3 diameter: | 145 mm |
| Cooking zone 4 position: | Right front |
| Cooking zone 3 power source: | Electric |
| Large cooking zone diameter: | 21 cm |
| Hob width size: | 60 cm |
| Appliance placement: | Built-in |
| Cooking zone 1 power source: | Electric |
| Simmer cooking zone shape: | Round |
| Cooking zone 2 position: | Left front |
| Cooking zone 1 type: | Regular |
| Cooking zone 1 position: | Left rear |
| Large cooking zone shape: | Round |
| Regular cooking zone shape: | Round |
| Cooking zone 2 power source: | Electric |
| Cooking zone 2 type: | Simmer |
| Cooking zone 3 shape: | Round |
| Cooking zone 1 shape: | Round |
| Cooking zone 4 shape: | Round |
| Cooking zone 2 shape: | Round |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Connected load (electric): | 7000 W |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| On/off switch: | Yes |
| Width: | 583 mm |
| Weight: | 7.36 kg |
| Package height: | 100 mm |
| Package depth: | 590 mm |
| Installation compartment width: | 56 cm |
| Package width: | 750 mm |
| Installation compartment depth: | 49 cm |
| Installation compartment height: | 4.8 cm |
| Depth: | 513 mm |
| Height: | 48 mm |
| Package weight: | 8.2 kg |
| Installation compartment depth (max): | 50 cm |
| Installation compartment depth (min): | 49 cm |
| Regular cooking zone: | 2000 W |
| Simmer cooking zone: | 1200 W |
| Number of power levels: | 17 |
| Large cooking zone: | 2100 W |
| Boost function: | Yes |
| Built-in display: | Yes |
| Control type: | Touch |
| Control position: | Top front |
| Child lock: | Yes |
| Residual heat indicator: | Yes |







