





Carrefour 324472498340 bicycle City bike Blue, Multicolour – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 0324472498340
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 10.11kg
156.84€ (306.75лв.)
без ДДС: 130.70€ (255.63лв.)
![]() |
12 x 14.81 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Carrefour 324472498340 bicycle City bike Blue
, Multicolour
, 0324472498340
, HUFFY
, Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, Игра на открито
, купете Carrefour 324472498340 bicycle City bike Blue
, Multicolour
, цена Carrefour 324472498340 bicycle City bike Blue
, Multicolour
, оферти Carrefour 324472498340 bicycle City bike Blue
, Multicolour
, ревю Carrefour 324472498340 bicycle City bike Blue
, Multicolour
, промоция Carrefour 324472498340 bicycle City bike Blue
, Multicolour
, онлайн магазин Carrefour 324472498340 bicycle City bike Blue
, Multicolour
, поръчай Carrefour 324472498340 bicycle City bike Blue
, Multicolour
, Carrefour 324472498340 bicycle City bike Blue
, Multicolour мнения
, Carrefour 324472498340 bicycle City bike Blue
, Multicolour сравнение
, евтин Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, най-добър Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, нов Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, huffy {ucfirst}детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, оригинален Carrefour 324472498340 bicycle City bike Blue
, Multicolour
, гаранция Carrefour 324472498340 bicycle City bike Blue
, Multicolour
, бърза доставка Carrefour 324472498340 bicycle City bike Blue
, Multicolour
, HUFFY цена
, HUFFY промоция
, HUFFY отстъпка
, HUFFY Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки в българия
, детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки techmag
, онлайн поръчка Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, магазин за Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, топ оферти Детски велосипеди
, триколки
, скейтбордове и тротинетки
, HUFFY 0324472498340 характеристики
, HUFFY 0324472498340 спецификации
, HUFFY 0324472498340 review
, HUFFY 0324472498340 сравнение
, HUFFY 0324472498340 отзиви
, HUFFY 0324472498340 намаление
| Number of wheels: | 4 wheel(s) |
| Target audience: | Children |
| Type: | City bike |
| Luggage rack: | No |
| Product colour: | Blue, Multicolour |
| Minimum user height: | 87 cm |
| Gender: | Unisex |
| Wheel rim material: | Steel |
| Recommended age (max): | 5 yr(s) |
| Recommended age (min): | 3 yr(s) |
| Wheel size (imperial): | 35.6 cm (14") |
| Maximum user height: | 110 cm |
| Chain guard colour: | Blue |






