







10" HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27951W DISNEY FROZEN
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: SREHFFROW0121
- Тегло: 3.87kg
- SKU: SREHFFROW0121
71.84€ (140.51лв.)
без ДДС: 59.87€ (117.10лв.)
Етикети:
10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27951W DISNEY FROZEN
, SREHFFROW0121
, HUFFY
, Играчки & Детски артикули
, купете 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27951W DISNEY FROZEN
, цена 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27951W DISNEY FROZEN
, оферти 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27951W DISNEY FROZEN
, ревю 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27951W DISNEY FROZEN
, промоция 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27951W DISNEY FROZEN
, онлайн магазин 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27951W DISNEY FROZEN
, поръчай 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27951W DISNEY FROZEN
, 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27951W DISNEY FROZEN мнения
, 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27951W DISNEY FROZEN сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, huffy {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27951W DISNEY FROZEN
, гаранция 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27951W DISNEY FROZEN
, бърза доставка 10 HUFFY CROSS-COUNTRY BICYCLE 27951W DISNEY FROZEN
, HUFFY цена
, HUFFY промоция
, HUFFY отстъпка
, HUFFY Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, HUFFY SREHFFROW0121 характеристики
, HUFFY SREHFFROW0121 спецификации
, HUFFY SREHFFROW0121 review
, HUFFY SREHFFROW0121 сравнение
, HUFFY SREHFFROW0121 отзиви
, HUFFY SREHFFROW0121 намаление
EAN: 324472795104
MPN: 27951W
Technical Specifications
| Luggage rack | No |
| Maximum load weight | 20 kg |
| Gender | Unisex |
| Minimum child height | 88 cm |
| Product colour | White |
| Product colour | Blue |
| Target audience | Children |
| Assembly required | Yes |
| Proper use | Asphalt |
| Brake system | No |
| Recommended age (min) | 2 yr(s) |
| Maximum child height | 105 cm |
| Preassembled | Yes |
| Number of wheels | 2 wheel(s) |
| Adjustable handlebars | Yes |
| Seat material | Foam |
| Material | EVA, Foam |
| Material | Plastic |
| Material | Steel |
| Footrest | Yes |
| Non-slip grip | Yes |
| Wheels type | Foam |
| Adjustable seat | Yes |
| Wheel size (imperial) | 25.4 cm (10") |
| Seat height (min) | 33 cm |
| Weight | 3.5 kg |
| Seat height (max) | 40 cm |
| Mounting kit | Yes |
| Installation instructions | Yes |
| Bicycle | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 17.2 x 31 x 64 cm
Weight: 3.87 kg
