



CARNILOVE Puppy Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZCAVKSP0023
- Тегло: 4.12kg
- SKU: DLZCAVKSP0023
42.06€ (82.26лв.)
без ДДС: 35.05€ (68.55лв.)
Етикети:
CARNILOVE Puppy Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, DLZCAVKSP0023
, CARNILOVE
, Офис
, Дом & Градина
, купете CARNILOVE Puppy Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, цена CARNILOVE Puppy Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, оферти CARNILOVE Puppy Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, ревю CARNILOVE Puppy Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, промоция CARNILOVE Puppy Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, онлайн магазин CARNILOVE Puppy Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, поръчай CARNILOVE Puppy Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, CARNILOVE Puppy Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg мнения
, CARNILOVE Puppy Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, carnilove {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален CARNILOVE Puppy Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, гаранция CARNILOVE Puppy Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, бърза доставка CARNILOVE Puppy Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, CARNILOVE цена
, CARNILOVE промоция
, CARNILOVE отстъпка
, CARNILOVE Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, CARNILOVE DLZCAVKSP0023 характеристики
, CARNILOVE DLZCAVKSP0023 спецификации
, CARNILOVE DLZCAVKSP0023 review
, CARNILOVE DLZCAVKSP0023 сравнение
, CARNILOVE DLZCAVKSP0023 отзиви
, CARNILOVE DLZCAVKSP0023 намаление
EAN: 8595602553723
Technical Specifications
| Category | For dog |
| Series | CARNILOVE Into the Wild |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Additional features | Growth period |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | Supporting immunity |
| Additional features | Joint support |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | General health |
| Age of the pet | Junior |
| Main flavor | Salmon |
| Product category | Dry food |
| Dosage form | Solid |
| Soy free | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Dog breed | All breeds of large dogs |
| Pet specific needs | Growth period |
| Pet specific needs | Protection of muscle mass |
| Pet specific needs | Strong immunity |
| Pet specific needs | Protection of joints |
| Gluten free | Yes |
| Package type | Sack |
| Weight | 4 kg |
| No artificial colours | Yes |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Moisture content | 10% |
| Crude ash | 7.8% |
| Fat content | 16% |
| Protein | 38% |
| Crude fibres | 2.5% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9.5 x 31 x 41 cm
Weight: 4.12 kg
