



CARNILOVE Adult Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZCAVKSP0022
- Тегло: 4.12kg
- SKU: DLZCAVKSP0022
37.38€ (73.11лв.)
без ДДС: 31.15€ (60.92лв.)
Етикети:
CARNILOVE Adult Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, DLZCAVKSP0022
, CARNILOVE
, Офис
, Дом & Градина
, купете CARNILOVE Adult Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, цена CARNILOVE Adult Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, оферти CARNILOVE Adult Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, ревю CARNILOVE Adult Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, промоция CARNILOVE Adult Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, онлайн магазин CARNILOVE Adult Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, поръчай CARNILOVE Adult Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, CARNILOVE Adult Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg мнения
, CARNILOVE Adult Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, carnilove {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален CARNILOVE Adult Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, гаранция CARNILOVE Adult Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, бърза доставка CARNILOVE Adult Salmon and turkey Large breeds - dry dog food - 4kg
, CARNILOVE цена
, CARNILOVE промоция
, CARNILOVE отстъпка
, CARNILOVE Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, CARNILOVE DLZCAVKSP0022 характеристики
, CARNILOVE DLZCAVKSP0022 спецификации
, CARNILOVE DLZCAVKSP0022 review
, CARNILOVE DLZCAVKSP0022 сравнение
, CARNILOVE DLZCAVKSP0022 отзиви
, CARNILOVE DLZCAVKSP0022 намаление
EAN: 8595602553709
Technical Specifications
| Additional features | Joint support |
| Additional features | General health |
| Additional features | Supporting immunity |
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | Grain-free |
| Weight | 4 kg |
| No artificial colours | Yes |
| Dog breed | All breeds of large dogs |
| Sugar free | Yes |
| Pet specific needs | Protection of muscle mass |
| Pet specific needs | Strong immunity |
| Pet specific needs | Protection of joints |
| Soy free | Yes |
| Dosage form | Solid |
| Gluten free | Yes |
| Product category | Dry food |
| Package type | Sack |
| Main flavor | Salmon |
| Age of the pet | Adult |
| Series | CARNILOVE Into the Wild |
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg |
| Category | For dog |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Moisture content | 10% |
| Crude ash | 7.8% |
| Fat content | 16% |
| Crude fibres | 3% |
| Protein | 36% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9.5 x 31 x 41 cm
Weight: 4.12 kg
