
CARNILOVE MEAT JERKY Beef with Beef Muscle Fillet - dog snack - 100 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZCAVKSP0005
- Тегло: 0.11kg
15.89€ (31.07лв.)
без ДДС: 13.24€ (25.90лв.)
Етикети:
CARNILOVE MEAT JERKY Beef with Beef Muscle Fillet - dog snack - 100 g
, DLZCAVKSP0005
, CARNILOVE
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете CARNILOVE MEAT JERKY Beef with Beef Muscle Fillet - dog snack - 100 g
, цена CARNILOVE MEAT JERKY Beef with Beef Muscle Fillet - dog snack - 100 g
, оферти CARNILOVE MEAT JERKY Beef with Beef Muscle Fillet - dog snack - 100 g
, ревю CARNILOVE MEAT JERKY Beef with Beef Muscle Fillet - dog snack - 100 g
, промоция CARNILOVE MEAT JERKY Beef with Beef Muscle Fillet - dog snack - 100 g
, онлайн магазин CARNILOVE MEAT JERKY Beef with Beef Muscle Fillet - dog snack - 100 g
, поръчай CARNILOVE MEAT JERKY Beef with Beef Muscle Fillet - dog snack - 100 g
, CARNILOVE MEAT JERKY Beef with Beef Muscle Fillet - dog snack - 100 g мнения
, CARNILOVE MEAT JERKY Beef with Beef Muscle Fillet - dog snack - 100 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, carnilove {ucfirst}храна за кучета
, оригинален CARNILOVE MEAT JERKY Beef with Beef Muscle Fillet - dog snack - 100 g
, гаранция CARNILOVE MEAT JERKY Beef with Beef Muscle Fillet - dog snack - 100 g
, бърза доставка CARNILOVE MEAT JERKY Beef with Beef Muscle Fillet - dog snack - 100 g
, CARNILOVE цена
, CARNILOVE промоция
, CARNILOVE отстъпка
, CARNILOVE Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, CARNILOVE DLZCAVKSP0005 характеристики
, CARNILOVE DLZCAVKSP0005 спецификации
, CARNILOVE DLZCAVKSP0005 review
, CARNILOVE DLZCAVKSP0005 сравнение
, CARNILOVE DLZCAVKSP0005 отзиви
, CARNILOVE DLZCAVKSP0005 намаление
| Main flavor: | Turkey |
| Age of the pet : | At any age |
| No artificial colours: | Yes |
| Weight range: | 0 g - 200 g |
| Category: | For dog |
| Additional features: | General health |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Lactose free: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| Pet food flavor: | Beef, Turkey |
| Sugar free: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Animal type(s): | Dog |
| Package type: | Sachet, Doypack |
| Dog breed: | Any breed |
| Weight: | 100 g |
| Preservative free: | Y |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Pet life stage: | Mature |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Dosage form: | Solid |
| Health effects: | General health |
| Fat content: | 27% |
| Moisture content: | 18% |
| Crude fibres: | 2% |
| Protein: | 31% |
| Crude ash: | 5% |





