
CARNILOVE Into the Wild Venison&Reindeer - Wet dog food - 400 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPCAVKAM0005
- Тегло: 0.43kg
15.20€ (29.74лв.)
без ДДС: 12.67€ (24.78лв.)
Етикети:
CARNILOVE Into the Wild Venison&Reindeer - Wet dog food - 400 g
, DLPCAVKAM0005
, CARNILOVE
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете CARNILOVE Into the Wild Venison&Reindeer - Wet dog food - 400 g
, цена CARNILOVE Into the Wild Venison&Reindeer - Wet dog food - 400 g
, оферти CARNILOVE Into the Wild Venison&Reindeer - Wet dog food - 400 g
, ревю CARNILOVE Into the Wild Venison&Reindeer - Wet dog food - 400 g
, промоция CARNILOVE Into the Wild Venison&Reindeer - Wet dog food - 400 g
, онлайн магазин CARNILOVE Into the Wild Venison&Reindeer - Wet dog food - 400 g
, поръчай CARNILOVE Into the Wild Venison&Reindeer - Wet dog food - 400 g
, CARNILOVE Into the Wild Venison&Reindeer - Wet dog food - 400 g мнения
, CARNILOVE Into the Wild Venison&Reindeer - Wet dog food - 400 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, carnilove {ucfirst}храна за кучета
, оригинален CARNILOVE Into the Wild Venison&Reindeer - Wet dog food - 400 g
, гаранция CARNILOVE Into the Wild Venison&Reindeer - Wet dog food - 400 g
, бърза доставка CARNILOVE Into the Wild Venison&Reindeer - Wet dog food - 400 g
, CARNILOVE цена
, CARNILOVE промоция
, CARNILOVE отстъпка
, CARNILOVE Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, CARNILOVE DLPCAVKAM0005 характеристики
, CARNILOVE DLPCAVKAM0005 спецификации
, CARNILOVE DLPCAVKAM0005 review
, CARNILOVE DLPCAVKAM0005 сравнение
, CARNILOVE DLPCAVKAM0005 отзиви
, CARNILOVE DLPCAVKAM0005 намаление
| Pet food flavor: | Reindeer, Deer |
| Serving size: | 400 g |
| Sugar free: | Yes |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| No artificial additives: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| No artificial colours: | Yes |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Pet life stage: | Mature |
| Additional features: | Grain-free, Chicken-free, Gluten-free, General health |
| Health effects: | General health |
| Weight range: | 201 g - 499 g |
| Gluten free: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Main flavor: | Venison, Reindeer |
| Soy free: | Yes |
| Age of the pet : | Adult |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Category: | For dog |
| Package type: | Can |
| Weight: | 400 g |
| Suitable for: | Dog |
| Dog breed: | Any breed |
| Animal type(s): | Dog |
| Product category : | Wet food |
| Moisture content: | 75% |
| Fat content: | 7.1% |
| Crude ash: | 2.3% |
| Crude fibres: | 0.4% |
| Protein: | 10,2% |





