
CARNILOVE Into the Wild Salmon&Turkey for Puppies - Wet dog food - 400 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPCAVKAM0004
- Тегло: 0.43kg
15.20€ (29.74лв.)
без ДДС: 12.67€ (24.78лв.)
Етикети:
CARNILOVE Into the Wild Salmon&Turkey for Puppies - Wet dog food - 400 g
, DLPCAVKAM0004
, CARNILOVE
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете CARNILOVE Into the Wild Salmon&Turkey for Puppies - Wet dog food - 400 g
, цена CARNILOVE Into the Wild Salmon&Turkey for Puppies - Wet dog food - 400 g
, оферти CARNILOVE Into the Wild Salmon&Turkey for Puppies - Wet dog food - 400 g
, ревю CARNILOVE Into the Wild Salmon&Turkey for Puppies - Wet dog food - 400 g
, промоция CARNILOVE Into the Wild Salmon&Turkey for Puppies - Wet dog food - 400 g
, онлайн магазин CARNILOVE Into the Wild Salmon&Turkey for Puppies - Wet dog food - 400 g
, поръчай CARNILOVE Into the Wild Salmon&Turkey for Puppies - Wet dog food - 400 g
, CARNILOVE Into the Wild Salmon&Turkey for Puppies - Wet dog food - 400 g мнения
, CARNILOVE Into the Wild Salmon&Turkey for Puppies - Wet dog food - 400 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, carnilove {ucfirst}храна за кучета
, оригинален CARNILOVE Into the Wild Salmon&Turkey for Puppies - Wet dog food - 400 g
, гаранция CARNILOVE Into the Wild Salmon&Turkey for Puppies - Wet dog food - 400 g
, бърза доставка CARNILOVE Into the Wild Salmon&Turkey for Puppies - Wet dog food - 400 g
, CARNILOVE цена
, CARNILOVE промоция
, CARNILOVE отстъпка
, CARNILOVE Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, CARNILOVE DLPCAVKAM0004 характеристики
, CARNILOVE DLPCAVKAM0004 спецификации
, CARNILOVE DLPCAVKAM0004 review
, CARNILOVE DLPCAVKAM0004 сравнение
, CARNILOVE DLPCAVKAM0004 отзиви
, CARNILOVE DLPCAVKAM0004 намаление
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Wet food |
| Additional features: | Chicken-free, Gluten-free, Allergy, Grain-free, Growth period, General health |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Main flavor: | Salmon, Fish, Turkey |
| Age of the pet : | Junior |
| Weight range: | 201 g - 499 g |
| Category: | For dog |
| Pet life stage: | Puppy |
| Dosage form: | Solid |
| No artificial additives: | Yes |
| Package type: | Can |
| Suitable for: | Dog |
| Serving size: | 400 g |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Soy free: | Yes |
| Dog breed: | Any breed |
| Gluten free: | Yes |
| Sugar free: | Yes |
| Health effects: | General health |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Animal type(s): | Dog |
| Preservative free: | Y |
| Pet food flavor: | Salmon, Turkey |
| Weight: | 400 g |
| Protein: | 11.1% |
| Crude fibres: | 0.54% |
| Crude ash: | 2.5% |
| Moisture content: | 75% |
| Fat content: | 6.6% |





