











Canon PIXMA TS705a inkjet printer Colour 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PERCANDRA0090
- Тегло: 7.00kg
- SKU: PERCANDRA0090
121.13€ (236.91лв.)
без ДДС: 100.94€ (197.42лв.)
![]() |
12 x 11.44 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Canon PIXMA TS705a inkjet printer Colour 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, PERCANDRA0090
, Canon
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Canon PIXMA TS705a inkjet printer Colour 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, цена Canon PIXMA TS705a inkjet printer Colour 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, оферти Canon PIXMA TS705a inkjet printer Colour 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, ревю Canon PIXMA TS705a inkjet printer Colour 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, промоция Canon PIXMA TS705a inkjet printer Colour 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, онлайн магазин Canon PIXMA TS705a inkjet printer Colour 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, поръчай Canon PIXMA TS705a inkjet printer Colour 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, Canon PIXMA TS705a inkjet printer Colour 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi мнения
, Canon PIXMA TS705a inkjet printer Colour 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, canon {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Canon PIXMA TS705a inkjet printer Colour 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, гаранция Canon PIXMA TS705a inkjet printer Colour 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, бърза доставка Canon PIXMA TS705a inkjet printer Colour 4800 x 1200 DPI A4 Wi-Fi
, Canon цена
, Canon промоция
, Canon отстъпка
, Canon Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Canon PERCANDRA0090 характеристики
, Canon PERCANDRA0090 спецификации
, Canon PERCANDRA0090 review
, Canon PERCANDRA0090 сравнение
, Canon PERCANDRA0090 отзиви
, Canon PERCANDRA0090 намаление
EAN: 4549292198423
MPN: 3109C026
Technical Specifications
| Duplex printing | Yes |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Colour | Yes |
| Number of print cartridges | 5 |
| Duplex printing mode | Auto |
| Market positioning | Home & office |
| Display | LCD |
| Built-in display | Yes |
| Product colour | Black |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC) | 0.2 kWh/week |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Depth | 365 mm |
| Height | 158 mm |
| Weight | 5.4 kg |
| Width | 372 mm |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| Mobile printing technologies | Google Cloud Print |
| Mobile printing technologies | PIXMA Cloud Link |
| Mobile printing technologies | Mopria Print Service |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Yes |
| Other operating systems supported | iOS |
| Other operating systems supported | Android |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.3 Panther |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.7 Lion |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.2 Jaguar |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Windows operating systems supported | Windows 7 |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2012 R2 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2016 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2008 R2 |
| Included cartridge capacity (black) | 1 pages |
| Included cartridge capacity (CMY) | 4 pages |
| Cartridge(s) included | Yes |
| Cables included | AC |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| PictBridge | Yes |
| USB port | Yes |
| Print speed (colour, draft quality, A4/US Letter) | 10 ppm |
| Time to first page (colour, normal) | 10 s |
| Time to first page (black, normal) | 8 s |
| Borderless printing | Yes |
| Maximum resolution | 4800 x 1200 DPI |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 15 ppm |
| Harmonized System (HS) code | 84433210 |
| Total input capacity | 250 sheets |
| Total number of input trays | 1 |
| Paper tray media types | Photo paper |
| Paper tray media types | Plain paper |
| Photo paper sizes | 13x18 |
| Photo paper sizes | 20x25 |
| Photo paper sizes | 13x13 |
| Photo paper sizes | 10x15 cm |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A5 |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Envelopes sizes | DL |
| Envelopes sizes | 10 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Non-ISO print media sizes | Letter |
| Hazard pictogram(s) | Irritating or damaging |
| Hazard pictogram(s) | Environmental hazard |
| Warnings | The product contains environmentally hazardous components. Dispose of in accordance with local regulations and do not dispose of in the rubbish. |
| Warnings | In the event of an ink spill, avoid inhaling vapours. |
| Warnings | Avoid contact with ink. May cause skin and eye irritation. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 22 x 46 x 46 cm
Weight: 7 kg



