



















Canon PIXMA TS3750i Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PERCANWAK0124
- Тегло: 4.99kg
- SKU: PERCANWAK0124
76.24€ (149.10лв.)
без ДДС: 63.53€ (124.25лв.)
![]() |
12 x 7.20 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Canon PIXMA TS3750i Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, PERCANWAK0124
, Canon
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Canon PIXMA TS3750i Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, цена Canon PIXMA TS3750i Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, оферти Canon PIXMA TS3750i Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, ревю Canon PIXMA TS3750i Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, промоция Canon PIXMA TS3750i Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, онлайн магазин Canon PIXMA TS3750i Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, поръчай Canon PIXMA TS3750i Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, Canon PIXMA TS3750i Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi мнения
, Canon PIXMA TS3750i Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, canon {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Canon PIXMA TS3750i Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, гаранция Canon PIXMA TS3750i Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, бърза доставка Canon PIXMA TS3750i Inkjet A4 4800 x 1200 DPI Wi-Fi
, Canon цена
, Canon промоция
, Canon отстъпка
, Canon Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Canon PERCANWAK0124 характеристики
, Canon PERCANWAK0124 спецификации
, Canon PERCANWAK0124 review
, Canon PERCANWAK0124 сравнение
, Canon PERCANWAK0124 отзиви
, Canon PERCANWAK0124 намаление
EAN: 4549292234107
MPN: 6671C006
Technical Specifications
| Number of print cartridges | 2 |
| Duplex functions | Not supported |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Colour display | No |
| Built-in display | Yes |
| Display diagonal | 3.81 cm (1.5") |
| Display | LCD |
| Product colour | Black |
| Power consumption (copying) | 9 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Storage temperature (T-T) | 15 - 30 °C |
| Depth | 327 mm |
| Width | 435 mm |
| Height | 145 mm |
| Weight | 4 kg |
| Mobile printing technologies | Apple AirPrint |
| Mobile printing technologies | Mopria Print Service |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Security algorithms | WPA3-SAE |
| Security algorithms | WPA2-AES |
| Security algorithms | WPA-AES |
| Security algorithms | WPA-PSK |
| Security algorithms | WPA2-PSK |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Mobile operating systems supported | iPadOS |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.7 Lion |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.3 Panther |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.2 Jaguar |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.7.5 Lion |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Sound pressure level (printing) | 48 dB |
| Cartridge(s) included | Yes |
| Cables included | AC |
| USB connector | USB Type-B |
| USB port | Yes |
| Direct printing | Yes |
| Duplex printing mode | Manual |
| Print speed (ISO/IEC 24734) colour | 4 ipm |
| Duplex printing | Yes |
| Borderless printing | Yes |
| Print technology | Inkjet |
| Maximum resolution | 4800 x 1200 DPI |
| Print speed (ISO/IEC 24734) mono | 7.7 ipm |
| Printing | Colour printing |
| Maximum number of copies | 20 copies |
| Copying | Colour copying |
| Copier resize | 25 - 400% |
| Faxing | No |
| Total input capacity | 60 sheets |
| Total number of input trays | 1 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A5 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4 |
| Paper tray media types | Photo paper |
| Paper tray media types | Plain paper |
| Borderless printing media sizes | 13x18 |
| Borderless printing media sizes | 10x15 |
| Borderless printing media sizes | 13x13 |
| Photo paper sizes | 13x18 |
| Photo paper sizes | 13x13 |
| Photo paper sizes | 10x15 cm |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Custom media length | 127 - 676 mm |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Non-ISO print media sizes | Legal |
| Non-ISO print media sizes | Letter |
| Custom media width | 85 - 215.9 mm |
| Scan technology | CIS |
| Optical scanning resolution | 600 x 1200 DPI |
| Maximum scan area | 216 x 297 mm |
| Scanner type | Flatbed scanner |
| Scan to | Cloud |
| Scanning | Colour scanning |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 19.2 x 48.3 x 38.5 cm
Weight: 4.99 kg



