
Canon PGI-580XL High Yield Pigment Black Ink Cartridge – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 2024C001
- Гаранция: 6 месеца
- Тегло: 0.05kg
28.94€ (56.61лв.)
без ДДС: 24.12€ (47.17лв.)
Етикети:
Canon PGI-580XL High Yield Pigment Black Ink Cartridge
, 2024C001
, Canon
, Мастила
, Консумативи & аксесоари
, купете Canon PGI-580XL High Yield Pigment Black Ink Cartridge
, цена Canon PGI-580XL High Yield Pigment Black Ink Cartridge
, оферти Canon PGI-580XL High Yield Pigment Black Ink Cartridge
, ревю Canon PGI-580XL High Yield Pigment Black Ink Cartridge
, промоция Canon PGI-580XL High Yield Pigment Black Ink Cartridge
, онлайн магазин Canon PGI-580XL High Yield Pigment Black Ink Cartridge
, поръчай Canon PGI-580XL High Yield Pigment Black Ink Cartridge
, Canon PGI-580XL High Yield Pigment Black Ink Cartridge мнения
, Canon PGI-580XL High Yield Pigment Black Ink Cartridge сравнение
, евтин Мастила
, топ Мастила
, най-добър Мастила
, нов Мастила
, canon {ucfirst}мастила
, оригинален Canon PGI-580XL High Yield Pigment Black Ink Cartridge
, гаранция Canon PGI-580XL High Yield Pigment Black Ink Cartridge
, бърза доставка Canon PGI-580XL High Yield Pigment Black Ink Cartridge
, Canon цена
, Canon промоция
, Canon отстъпка
, Canon Мастила
, мастила в българия
, мастила techmag
, онлайн поръчка Мастила
, магазин за Мастила
, топ оферти Мастила
, Canon 2024C001 характеристики
, Canon 2024C001 спецификации
, Canon 2024C001 review
, Canon 2024C001 сравнение
, Canon 2024C001 отзиви
, Canon 2024C001 намаление
| Black ink type: | Pigment-based ink |
| Printing colours: | Black |
| OEM code: | PGI-580XL PGBK |
| Type: | Original |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Black ink page yield: | 400 pages |
| Supply type: | Single pack |
| Black ink volume: | 18.5 ml |
| Brand compatibility: | Canon |
| Black ink cartridges quantity: | 1 |
| Cartridge capacity: | High (XL) Yield |
| Ink type: | Pigment-based ink |
| Storage temperature (T-T): | 10 - 35 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T): | 15 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Harmonized System (HS) code: | 84439990 |







