



Canon i-SENSYS MF657Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 21 ppm Wi-Fi
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PERCANWAK0120
- Тегло: 27.40kg
- SKU: PERCANWAK0120
499.32€ (976.59лв.)
без ДДС: 416.10€ (813.82лв.)
![]() |
12 x 47.15 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Canon i-SENSYS MF657Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 21 ppm Wi-Fi
, PERCANWAK0120
, Canon
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Canon i-SENSYS MF657Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 21 ppm Wi-Fi
, цена Canon i-SENSYS MF657Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 21 ppm Wi-Fi
, оферти Canon i-SENSYS MF657Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 21 ppm Wi-Fi
, ревю Canon i-SENSYS MF657Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 21 ppm Wi-Fi
, промоция Canon i-SENSYS MF657Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 21 ppm Wi-Fi
, онлайн магазин Canon i-SENSYS MF657Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 21 ppm Wi-Fi
, поръчай Canon i-SENSYS MF657Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 21 ppm Wi-Fi
, Canon i-SENSYS MF657Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 21 ppm Wi-Fi мнения
, Canon i-SENSYS MF657Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 21 ppm Wi-Fi сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, canon {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Canon i-SENSYS MF657Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 21 ppm Wi-Fi
, гаранция Canon i-SENSYS MF657Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 21 ppm Wi-Fi
, бърза доставка Canon i-SENSYS MF657Cdw Laser A4 1200 x 1200 DPI 21 ppm Wi-Fi
, Canon цена
, Canon промоция
, Canon отстъпка
, Canon Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Canon PERCANWAK0120 характеристики
, Canon PERCANWAK0120 спецификации
, Canon PERCANWAK0120 review
, Canon PERCANWAK0120 сравнение
, Canon PERCANWAK0120 отзиви
, Canon PERCANWAK0120 намаление
EAN: 4549292186024
MPN: 5158C001
Technical Specifications
| Maximum duty cycle | 30000 pages per month |
| Duplex functions | |
| Duplex functions | Copy |
| Recommended duty cycle | 250 - 2500 pages per month |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Page description languages | PCL 6 |
| Page description languages | PCL 5c |
| Page description languages | UFRII |
| Display | LCD |
| Built-in display | Yes |
| Product colour | Black |
| Control type | Touch |
| Colour display | Yes |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power consumption (max) | 850 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (sleep) | 0.8 W |
| Power consumption (standby) | 11 W |
| Power consumption (printing) | 370 W |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 30 °C |
| Weight | 22.6 kg |
| Width | 451 mm |
| Depth | 460 mm |
| Height | 360 mm |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Security algorithms | 64-bit WEP |
| Security algorithms | WPA2-AES |
| Security algorithms | WPA-PSK |
| Security algorithms | WPA2-PSK |
| Security algorithms | 128-bit WEP |
| Security algorithms | WPA-TKIP |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Management protocols | SNMPv1, SNMPv3 (IPv4,IPv6) |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.2 Jaguar |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.3 Panther |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.7 Lion |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2022 |
| Processor frequency | 800 MHz |
| Built-in processor | Yes |
| Internal memory | 1024 MB |
| Direct printing | Yes |
| USB port | Yes |
| Printing | Colour printing |
| Duplex printing | Yes |
| Time to first page (black, normal) | 10.4 s |
| Maximum resolution | 1200 x 1200 DPI |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 21 ppm |
| Print technology | Laser |
| Time to first page (colour, normal) | 10.5 s |
| Secure printing | Yes |
| Maximum number of copies | 999 copies |
| ID-card copy function | Yes |
| Duplex copying | Yes |
| Copying | Colour copying |
| Copier resize | 25 - 400% |
| Duplex copying mode | Auto |
| Maximum copy resolution | 600 x 600 DPI |
| Speed dialling | Yes |
| Modem speed | 33.6 Kbit/s |
| Fax memory | 512 pages |
| Faxing | Colour faxing |
| Total input capacity | 250 sheets |
| Auto document feeder (ADF) input capacity | 50 sheets |
| Total output capacity | 100 sheets |
| Auto document feeder (ADF) | Yes |
| Total number of input trays | 1 |
| Multi-Purpose tray | Yes |
| Maximum input capacity | 251 sheets |
| Paper tray media types | Plain paper |
| Paper tray media types | Coated paper |
| Paper tray media types | Recycled paper |
| Paper tray media types | Labels |
| Paper tray media types | Heavy paper |
| Paper tray media types | Envelopes |
| Paper tray media types | Postcard |
| Paper tray media types | Thin paper |
| Envelopes sizes | Monarch |
| Envelopes sizes | Com-10 |
| Envelopes sizes | C5 |
| Envelopes sizes | DL |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A5 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Paper tray media weight | 60 - 163 g/m² |
| Non-ISO print media sizes | Letter |
| Non-ISO print media sizes | Oficio |
| Non-ISO print media sizes | Legal |
| Non-ISO print media sizes | Statement |
| Non-ISO print media sizes | Executive |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5 |
| Scanning | Colour scanning |
| Document formats supported | |
| Scanner type | Flatbed & ADF scanner |
| Input colour depth | 24 bit |
| Scan to | USB |
| Scan to | |
| Scan to | FTP |
| Scan to | Cloud |
| Scan to | PC |
| Scan drivers | TWAIN |
| Scan drivers | ICA |
| Scan drivers | WIA |
| Optical scanning resolution | 600 x 600 DPI |
| Output colour depth | 24 bit |
| Image formats supported | TIFF |
| Image formats supported | JPEG |
| Image formats supported | PNG |
| Greyscale levels | 256 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 53.5 x 56.5 x 58.5 cm
Weight: 27.4 kg



