





Camry CR 6511 stove Freestanding Black,Stainless steel Electric – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CR 6511
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 3.72kg
39.47€ (77.19лв.)
без ДДС: 32.89€ (64.33лв.)
Етикети:
Camry CR 6511 stove Freestanding Black
, Stainless steel Electric
, CR 6511
, Adler
, Котлони
, Домакински електроуреди
, купете Camry CR 6511 stove Freestanding Black
, Stainless steel Electric
, цена Camry CR 6511 stove Freestanding Black
, Stainless steel Electric
, оферти Camry CR 6511 stove Freestanding Black
, Stainless steel Electric
, ревю Camry CR 6511 stove Freestanding Black
, Stainless steel Electric
, промоция Camry CR 6511 stove Freestanding Black
, Stainless steel Electric
, онлайн магазин Camry CR 6511 stove Freestanding Black
, Stainless steel Electric
, поръчай Camry CR 6511 stove Freestanding Black
, Stainless steel Electric
, Camry CR 6511 stove Freestanding Black
, Stainless steel Electric мнения
, Camry CR 6511 stove Freestanding Black
, Stainless steel Electric сравнение
, евтин Котлони
, топ Котлони
, най-добър Котлони
, нов Котлони
, adler {ucfirst}котлони
, оригинален Camry CR 6511 stove Freestanding Black
, Stainless steel Electric
, гаранция Camry CR 6511 stove Freestanding Black
, Stainless steel Electric
, бърза доставка Camry CR 6511 stove Freestanding Black
, Stainless steel Electric
, Adler цена
, Adler промоция
, Adler отстъпка
, Adler Котлони
, котлони в българия
, котлони techmag
, онлайн поръчка Котлони
, магазин за Котлони
, топ оферти Котлони
, Adler CR 6511 характеристики
, Adler CR 6511 спецификации
, Adler CR 6511 review
, Adler CR 6511 сравнение
, Adler CR 6511 отзиви
, Adler CR 6511 намаление
| Housing material: | Stainless steel |
| Appliance placement: | Freestanding |
| Control type: | Rotary |
| Product colour: | Black, Stainless steel |
| Power: | 2500 W |
| Weight: | 3.12 kg |
| Fuel type: | Electric |
| Package weight: | 3.83 kg |
| Warnings: | Do not use near flammable materials. |
| Hazard pictogram(s): | GHS09: Environmental hazard, GHS06: Toxic, GHS02: Flammable |
| Oven included: | No |
| Hob included: | No |
| Number of cooking zones: | 2 zone(s) |





