
-28 %
BOZITA Original Puppy & Junior XL Lamb - dry dog food - 3kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLSBZTZWI0020
- Тегло: 3.06kg
30.29€ (59.24лв.)
41.94€ (82.03лв.)
без ДДС: 25.24€ (49.37лв.)
Етикети:
BOZITA Original Puppy & Junior XL Lamb - dry dog food - 3kg
, DLSBZTZWI0020
, BOZITA
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BOZITA Original Puppy & Junior XL Lamb - dry dog food - 3kg
, цена BOZITA Original Puppy & Junior XL Lamb - dry dog food - 3kg
, оферти BOZITA Original Puppy & Junior XL Lamb - dry dog food - 3kg
, ревю BOZITA Original Puppy & Junior XL Lamb - dry dog food - 3kg
, промоция BOZITA Original Puppy & Junior XL Lamb - dry dog food - 3kg
, онлайн магазин BOZITA Original Puppy & Junior XL Lamb - dry dog food - 3kg
, поръчай BOZITA Original Puppy & Junior XL Lamb - dry dog food - 3kg
, BOZITA Original Puppy & Junior XL Lamb - dry dog food - 3kg мнения
, BOZITA Original Puppy & Junior XL Lamb - dry dog food - 3kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, bozita {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BOZITA Original Puppy & Junior XL Lamb - dry dog food - 3kg
, гаранция BOZITA Original Puppy & Junior XL Lamb - dry dog food - 3kg
, бърза доставка BOZITA Original Puppy & Junior XL Lamb - dry dog food - 3kg
, BOZITA цена
, BOZITA промоция
, BOZITA отстъпка
, BOZITA Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, BOZITA DLSBZTZWI0020 характеристики
, BOZITA DLSBZTZWI0020 спецификации
, BOZITA DLSBZTZWI0020 review
, BOZITA DLSBZTZWI0020 сравнение
, BOZITA DLSBZTZWI0020 отзиви
, BOZITA DLSBZTZWI0020 намаление
| Weight: | 3 kg |
| Pet specific needs: | Growth period |
| Package type: | Sack |
| Dog breed: | All breeds of large dogs |
| Gluten free: | No data available |
| Soy free: | Yes |
| Sugar free: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Main flavor: | Lamb |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Series : | BOZITA Original |
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Junior |
| Additional features: | Growth period, Muscle building |
| No artificial colours: | Yes |
| Category: | For dog |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg |
| Crude ash: | 6.5% |
| Crude fibres: | 2% |
| Moisture content: | 10% |
| Fat content: | 13% |
| Protein: | 24% |





