





Bosch Serie 6 BFL524MS0 microwave Black, Stainless steel Solo microwave Built-in 20 L 800 W
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AGDBOSKMZ0053
- Тегло: 19.50kg
- SKU: AGDBOSKMZ0053
351.72€ (687.90лв.)
без ДДС: 293.10€ (573.25лв.)
![]() |
12 x 33.21 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Bosch Serie 6 BFL524MS0 microwave Black
, Stainless steel Solo microwave Built-in 20 L 800 W
, AGDBOSKMZ0053
, BOSCH
, Електроуреди
, купете Bosch Serie 6 BFL524MS0 microwave Black
, Stainless steel Solo microwave Built-in 20 L 800 W
, цена Bosch Serie 6 BFL524MS0 microwave Black
, Stainless steel Solo microwave Built-in 20 L 800 W
, оферти Bosch Serie 6 BFL524MS0 microwave Black
, Stainless steel Solo microwave Built-in 20 L 800 W
, ревю Bosch Serie 6 BFL524MS0 microwave Black
, Stainless steel Solo microwave Built-in 20 L 800 W
, промоция Bosch Serie 6 BFL524MS0 microwave Black
, Stainless steel Solo microwave Built-in 20 L 800 W
, онлайн магазин Bosch Serie 6 BFL524MS0 microwave Black
, Stainless steel Solo microwave Built-in 20 L 800 W
, поръчай Bosch Serie 6 BFL524MS0 microwave Black
, Stainless steel Solo microwave Built-in 20 L 800 W
, Bosch Serie 6 BFL524MS0 microwave Black
, Stainless steel Solo microwave Built-in 20 L 800 W мнения
, Bosch Serie 6 BFL524MS0 microwave Black
, Stainless steel Solo microwave Built-in 20 L 800 W сравнение
, евтин Електроуреди
, топ Електроуреди
, най-добър Електроуреди
, нов Електроуреди
, bosch {ucfirst}електроуреди
, оригинален Bosch Serie 6 BFL524MS0 microwave Black
, Stainless steel Solo microwave Built-in 20 L 800 W
, гаранция Bosch Serie 6 BFL524MS0 microwave Black
, Stainless steel Solo microwave Built-in 20 L 800 W
, бърза доставка Bosch Serie 6 BFL524MS0 microwave Black
, Stainless steel Solo microwave Built-in 20 L 800 W
, BOSCH цена
, BOSCH промоция
, BOSCH отстъпка
, BOSCH Електроуреди
, електроуреди в българия
, електроуреди techmag
, онлайн поръчка Електроуреди
, магазин за Електроуреди
, топ оферти Електроуреди
, BOSCH AGDBOSKMZ0053 характеристики
, BOSCH AGDBOSKMZ0053 спецификации
, BOSCH AGDBOSKMZ0053 review
, BOSCH AGDBOSKMZ0053 сравнение
, BOSCH AGDBOSKMZ0053 отзиви
, BOSCH AGDBOSKMZ0053 намаление
EAN: 4242005038732
MPN: BFL524MS0
Technical Specifications
| Built-in display | Yes |
| Product colour | Stainless steel |
| Product colour | Black |
| Door hinge | Left |
| Product type | Solo microwave |
| Control type | Touch |
| Display type | LED |
| Interior capacity | 20 L |
| Appliance placement | Built-in |
| Number of power levels | 5 |
| Microwave power | 800 W |
| Cord length | 1.3 m |
| Door open type | Button |
| Interior light | Yes |
| Integrated clock | Yes |
| Turntable size | 25.5 cm |
| Turntable | Yes |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 230 V |
| Connected load | 1270 W |
| Current | 10 A |
| Width | 594 mm |
| Depth | 317 mm |
| Weight | 16 kg |
| Height | 382 mm |
| Package weight | 18 kg |
| Defrost function | Yes |
| Convection cooking | Yes |
| Defrost programs quantity | 4 |
| Number of cooking programs | 3 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 39 x 66 x 44 cm
Weight: 19.5 kg



