



Bosch Serie 6 BEL554MS0 microwave Countertop Combination microwave 25 L 900 W Stainless steel
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AGDBOSKMZ0037
- Тегло: 22.10kg
- SKU: AGDBOSKMZ0037
442.63€ (865.71лв.)
без ДДС: 368.86€ (721.43лв.)
![]() |
12 x 41.80 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Bosch Serie 6 BEL554MS0 microwave Countertop Combination microwave 25 L 900 W Stainless steel
, AGDBOSKMZ0037
, BOSCH
, Електроуреди
, купете Bosch Serie 6 BEL554MS0 microwave Countertop Combination microwave 25 L 900 W Stainless steel
, цена Bosch Serie 6 BEL554MS0 microwave Countertop Combination microwave 25 L 900 W Stainless steel
, оферти Bosch Serie 6 BEL554MS0 microwave Countertop Combination microwave 25 L 900 W Stainless steel
, ревю Bosch Serie 6 BEL554MS0 microwave Countertop Combination microwave 25 L 900 W Stainless steel
, промоция Bosch Serie 6 BEL554MS0 microwave Countertop Combination microwave 25 L 900 W Stainless steel
, онлайн магазин Bosch Serie 6 BEL554MS0 microwave Countertop Combination microwave 25 L 900 W Stainless steel
, поръчай Bosch Serie 6 BEL554MS0 microwave Countertop Combination microwave 25 L 900 W Stainless steel
, Bosch Serie 6 BEL554MS0 microwave Countertop Combination microwave 25 L 900 W Stainless steel мнения
, Bosch Serie 6 BEL554MS0 microwave Countertop Combination microwave 25 L 900 W Stainless steel сравнение
, евтин Електроуреди
, топ Електроуреди
, най-добър Електроуреди
, нов Електроуреди
, bosch {ucfirst}електроуреди
, оригинален Bosch Serie 6 BEL554MS0 microwave Countertop Combination microwave 25 L 900 W Stainless steel
, гаранция Bosch Serie 6 BEL554MS0 microwave Countertop Combination microwave 25 L 900 W Stainless steel
, бърза доставка Bosch Serie 6 BEL554MS0 microwave Countertop Combination microwave 25 L 900 W Stainless steel
, BOSCH цена
, BOSCH промоция
, BOSCH отстъпка
, BOSCH Електроуреди
, електроуреди в българия
, електроуреди techmag
, онлайн поръчка Електроуреди
, магазин за Електроуреди
, топ оферти Електроуреди
, BOSCH AGDBOSKMZ0037 характеристики
, BOSCH AGDBOSKMZ0037 спецификации
, BOSCH AGDBOSKMZ0037 review
, BOSCH AGDBOSKMZ0037 сравнение
, BOSCH AGDBOSKMZ0037 отзиви
, BOSCH AGDBOSKMZ0037 намаление
EAN: 4242005038992
MPN: BEL554MS0
Technical Specifications
| Door open type | Button |
| Built-in display | Yes |
| Door colour | Black |
| Turntable | Yes |
| Cord length | 1.3 m |
| Product type | Combination microwave |
| Microwave power | 900 W |
| Integrated clock | Yes |
| Control type | Touch |
| Grill power | 1200 W |
| Interior light | Yes |
| Turntable size | 31.5 cm |
| Interior capacity | 25 L |
| Number of power levels | 5 |
| Display type | LED |
| Door hinge | Left |
| Grill type | Quartz grill |
| Product colour | Stainless steel |
| Appliance placement | Countertop |
| Current | 10 A |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 220 - 230 V |
| Connected load | 1450 W |
| Width | 594 mm |
| Depth | 388 mm |
| Package weight | 21 kg |
| Height | 382 mm |
| Weight | 19 kg |
| Defrost programs quantity | 4 |
| Convection cooking | Yes |
| Number of auto cooking programs | 8 |
| Number of cooking programs | 3 |
| Defrost function | Yes |
| Grill | Yes |
| Warnings | Make sure the microwave oven is correctly installed and properly ventilated. |
| Warnings | Do not use the appliance if it is damaged to avoid the risk of electric shock or fire. |
| Warnings | Use only cookware suitable for microwave ovens to avoid the risk of fire or explosion. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 45 x 66 x 44 cm
Weight: 22.1 kg


