



BIOFEED Euphoria Fresh Adult Mini & Small Pork with beef - dry dog food - 2kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPBFDKAS0103
- Тегло: 2.05kg
- SKU: DLPBFDKAS0103
24.78€ (48.47лв.)
без ДДС: 20.65€ (40.39лв.)
Етикети:
BIOFEED Euphoria Fresh Adult Mini & Small Pork with beef - dry dog food - 2kg
, DLPBFDKAS0103
, BIOFEED
, Офис
, Дом & Градина
, купете BIOFEED Euphoria Fresh Adult Mini & Small Pork with beef - dry dog food - 2kg
, цена BIOFEED Euphoria Fresh Adult Mini & Small Pork with beef - dry dog food - 2kg
, оферти BIOFEED Euphoria Fresh Adult Mini & Small Pork with beef - dry dog food - 2kg
, ревю BIOFEED Euphoria Fresh Adult Mini & Small Pork with beef - dry dog food - 2kg
, промоция BIOFEED Euphoria Fresh Adult Mini & Small Pork with beef - dry dog food - 2kg
, онлайн магазин BIOFEED Euphoria Fresh Adult Mini & Small Pork with beef - dry dog food - 2kg
, поръчай BIOFEED Euphoria Fresh Adult Mini & Small Pork with beef - dry dog food - 2kg
, BIOFEED Euphoria Fresh Adult Mini & Small Pork with beef - dry dog food - 2kg мнения
, BIOFEED Euphoria Fresh Adult Mini & Small Pork with beef - dry dog food - 2kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, biofeed {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален BIOFEED Euphoria Fresh Adult Mini & Small Pork with beef - dry dog food - 2kg
, гаранция BIOFEED Euphoria Fresh Adult Mini & Small Pork with beef - dry dog food - 2kg
, бърза доставка BIOFEED Euphoria Fresh Adult Mini & Small Pork with beef - dry dog food - 2kg
, BIOFEED цена
, BIOFEED промоция
, BIOFEED отстъпка
, BIOFEED Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, BIOFEED DLPBFDKAS0103 характеристики
, BIOFEED DLPBFDKAS0103 спецификации
, BIOFEED DLPBFDKAS0103 review
, BIOFEED DLPBFDKAS0103 сравнение
, BIOFEED DLPBFDKAS0103 отзиви
, BIOFEED DLPBFDKAS0103 намаление
EAN: 5906744522141
Technical Specifications
| Series | EUPHORIA Fresh |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | General health |
| Sugar free | Yes |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Soy free | Yes |
| Package type | Sack |
| Gluten free | Yes |
| Weight | 2 kg |
| No artificial colours | Yes |
| Product category | Dry food |
| Age of the pet | Adult |
| Dosage form | Solid |
| Main flavor | Pork |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
| Category | For dog |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Crude ash | 8.9% |
| Crude fibres | 3.8% |
| Protein | 28% |
| Fat content | 15% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12 x 20 x 21 cm
Weight: 2.05 kg
