



BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Pork with goose - dry dog food - 2kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPBFDKAS0078
- Тегло: 2.05kg
- SKU: DLPBFDKAS0078
25.44€ (49.76лв.)
без ДДС: 21.20€ (41.46лв.)
Етикети:
BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Pork with goose - dry dog food - 2kg
, DLPBFDKAS0078
, BIOFEED
, Офис
, Дом & Градина
, купете BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Pork with goose - dry dog food - 2kg
, цена BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Pork with goose - dry dog food - 2kg
, оферти BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Pork with goose - dry dog food - 2kg
, ревю BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Pork with goose - dry dog food - 2kg
, промоция BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Pork with goose - dry dog food - 2kg
, онлайн магазин BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Pork with goose - dry dog food - 2kg
, поръчай BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Pork with goose - dry dog food - 2kg
, BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Pork with goose - dry dog food - 2kg мнения
, BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Pork with goose - dry dog food - 2kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, biofeed {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Pork with goose - dry dog food - 2kg
, гаранция BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Pork with goose - dry dog food - 2kg
, бърза доставка BIOFEED Euphoria Fresh Adult Medium & Large Pork with goose - dry dog food - 2kg
, BIOFEED цена
, BIOFEED промоция
, BIOFEED отстъпка
, BIOFEED Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, BIOFEED DLPBFDKAS0078 характеристики
, BIOFEED DLPBFDKAS0078 спецификации
, BIOFEED DLPBFDKAS0078 review
, BIOFEED DLPBFDKAS0078 сравнение
, BIOFEED DLPBFDKAS0078 отзиви
, BIOFEED DLPBFDKAS0078 намаление
EAN: 5906744522219
Technical Specifications
| Pet specific needs | No specific needs |
| Dog breed | All breeds of medium and large dogs |
| Dog breed | All breeds of large dogs |
| Dog breed | All breeds of medium-sized dogs |
| Soy free | Yes |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Weight | 2 kg |
| Dosage form | Solid |
| Sugar free | Yes |
| Package type | Sack |
| Category | For dog |
| Gluten free | Yes |
| Main flavor | Pork |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | General health |
| Series | EUPHORIA Fresh |
| Age of the pet | Adult |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
| No artificial colours | Yes |
| Product category | Dry food |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Crude ash | 8.8% |
| Protein | 28% |
| Crude fibres | 3.8% |
| Fat content | 15% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 39.5 x 20.7 x 12.1 cm
Weight: 2.05 kg
