
BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Chicken - dry dog food - 10kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPBFDKAS0005
- Тегло: 10.10kg
45.05€ (88.11лв.)
без ДДС: 37.54€ (73.42лв.)
Етикети:
BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Chicken - dry dog food - 10kg
, DLPBFDKAS0005
, BIOFEED
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Chicken - dry dog food - 10kg
, цена BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Chicken - dry dog food - 10kg
, оферти BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Chicken - dry dog food - 10kg
, ревю BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Chicken - dry dog food - 10kg
, промоция BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Chicken - dry dog food - 10kg
, онлайн магазин BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Chicken - dry dog food - 10kg
, поръчай BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Chicken - dry dog food - 10kg
, BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Chicken - dry dog food - 10kg мнения
, BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Chicken - dry dog food - 10kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, biofeed {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Chicken - dry dog food - 10kg
, гаранция BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Chicken - dry dog food - 10kg
, бърза доставка BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Chicken - dry dog food - 10kg
, BIOFEED цена
, BIOFEED промоция
, BIOFEED отстъпка
, BIOFEED Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, BIOFEED DLPBFDKAS0005 характеристики
, BIOFEED DLPBFDKAS0005 спецификации
, BIOFEED DLPBFDKAS0005 review
, BIOFEED DLPBFDKAS0005 сравнение
, BIOFEED DLPBFDKAS0005 отзиви
, BIOFEED DLPBFDKAS0005 намаление
| Dog breed: | All breeds of large dogs, All breeds of medium-sized dogs |
| Soy free: | No data available |
| Package type: | Sack |
| Weight: | 10 kg |
| Sugar free: | No data available |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Dosage form: | Solid |
| Gluten free: | No |
| Main flavor: | Chicken |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Product category : | Dry food |
| Additional features: | Muscle building |
| No artificial colours: | Yes |
| Series : | BIOFEED Dog Snackers |
| Age of the pet : | Adult |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg, Large breed 25 - 45 kg |
| Category: | For dog |
| Crude fibres: | 4.5% |
| Crude ash: | 9% |
| Fat content: | 8% |
| Protein: | 20% |





