
BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Beef - dry dog food - 10kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPBFDKAS0004
- Тегло: 10.10kg
44.69€ (87.40лв.)
без ДДС: 37.24€ (72.84лв.)
Етикети:
BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Beef - dry dog food - 10kg
, DLPBFDKAS0004
, BIOFEED
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Beef - dry dog food - 10kg
, цена BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Beef - dry dog food - 10kg
, оферти BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Beef - dry dog food - 10kg
, ревю BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Beef - dry dog food - 10kg
, промоция BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Beef - dry dog food - 10kg
, онлайн магазин BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Beef - dry dog food - 10kg
, поръчай BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Beef - dry dog food - 10kg
, BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Beef - dry dog food - 10kg мнения
, BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Beef - dry dog food - 10kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, biofeed {ucfirst}храна за кучета
, оригинален BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Beef - dry dog food - 10kg
, гаранция BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Beef - dry dog food - 10kg
, бърза доставка BIOFEED Dog Snackers Adult medium & large Beef - dry dog food - 10kg
, BIOFEED цена
, BIOFEED промоция
, BIOFEED отстъпка
, BIOFEED Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, BIOFEED DLPBFDKAS0004 характеристики
, BIOFEED DLPBFDKAS0004 спецификации
, BIOFEED DLPBFDKAS0004 review
, BIOFEED DLPBFDKAS0004 сравнение
, BIOFEED DLPBFDKAS0004 отзиви
, BIOFEED DLPBFDKAS0004 намаление
| Series : | BIOFEED Dog Snackers |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Main flavor: | Beef |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg, Medium breed 10 - 25 kg |
| No artificial colours: | Yes |
| Age of the pet : | Adult |
| Product category : | Dry food |
| Additional features: | Muscle building |
| Category: | For dog |
| Dosage form: | Solid |
| Sugar free: | No data available |
| Weight: | 10 kg |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Package type: | Sack |
| Dog breed: | All breeds of large dogs, All breeds of medium-sized dogs |
| Soy free: | No data available |
| Gluten free: | No |
| Protein: | 20% |
| Fat content: | 8% |
| Crude ash: | 9% |
| Crude fibres: | 4.5% |





