


-31 %



Belkin SOUNDFORM INSPIRE Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AUD006BTBLK
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.27kg
48.58€ (95.01лв.)
69.95€ (136.81лв.)
без ДДС: 40.48€ (79.17лв.)
Етикети:
Belkin SOUNDFORM INSPIRE Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth Black
, AUD006BTBLK
, Belkin
, Слушалки за конзоли
, Гейм конзоли
, купете Belkin SOUNDFORM INSPIRE Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth Black
, цена Belkin SOUNDFORM INSPIRE Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth Black
, оферти Belkin SOUNDFORM INSPIRE Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth Black
, ревю Belkin SOUNDFORM INSPIRE Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth Black
, промоция Belkin SOUNDFORM INSPIRE Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth Black
, онлайн магазин Belkin SOUNDFORM INSPIRE Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth Black
, поръчай Belkin SOUNDFORM INSPIRE Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth Black
, Belkin SOUNDFORM INSPIRE Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth Black мнения
, Belkin SOUNDFORM INSPIRE Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth Black сравнение
, евтин Слушалки за конзоли
, топ Слушалки за конзоли
, най-добър Слушалки за конзоли
, нов Слушалки за конзоли
, belkin {ucfirst}слушалки за конзоли
, оригинален Belkin SOUNDFORM INSPIRE Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth Black
, гаранция Belkin SOUNDFORM INSPIRE Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth Black
, бърза доставка Belkin SOUNDFORM INSPIRE Headset Wired & Wireless Head-band Calls/Music USB Type-C Bluetooth Black
, Belkin цена
, Belkin промоция
, Belkin отстъпка
, Belkin Слушалки за конзоли
, слушалки за конзоли в българия
, слушалки за конзоли techmag
, онлайн поръчка Слушалки за конзоли
, магазин за Слушалки за конзоли
, топ оферти Слушалки за конзоли
, Belkin AUD006BTBLK характеристики
, Belkin AUD006BTBLK спецификации
, Belkin AUD006BTBLK review
, Belkin AUD006BTBLK сравнение
, Belkin AUD006BTBLK отзиви
, Belkin AUD006BTBLK намаление
| Mobile operating systems supported: | iOS |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Operating keys: | Volume +, Multi-key, Volume - |
| Wearing style: | Head-band |
| Control type: | Buttons |
| Housing material: | Plastic |
| Designed for children: | Yes |
| Sound pressure level (max): | 85 dB |
| Detachable cable: | Yes |
| Headset type: | Binaural |
| Auto-connect: | Yes |
| Works with Apple Siri: | Yes |
| Foldable: | Yes |
| Adjustable headband: | Yes |
| Volume control: | Button |
| Control unit type: | On-ear control unit |
| Product type: | Headset |
| On/off switch: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Recommended usage: | Calls/Music |
| Ear pads: | Yes |
| Ear pad material: | Foam |
| USB connector: | USB Type-C |
| USB connectivity: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Bluetooth: | Yes |
| Wireless range: | 9.14 m |
| Battery operated: | Yes |
| Continuous audio playback time: | 35 h |
| Battery type: | Built-in battery |
| Folding microphone: | Yes |
| Microphone type: | Boom |
| Microphone mute: | Yes |
| Noise canceling: | Yes |
| Driver unit: | 4 cm |
| Headphone sensitivity: | 85 dB |
| Number of drivers: | 2 |








