


-36 %



Belkin SoundForm ClearFit Headset True Wireless Stereo (TWS) Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth Sand – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AUC013ctSA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.13kg
50.12€ (98.03лв.)
78.46€ (153.45лв.)
без ДДС: 41.77€ (81.70лв.)
Етикети:
Belkin SoundForm ClearFit Headset True Wireless Stereo (TWS) Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth Sand
, AUC013ctSA
, Belkin
, Аудио и bluetooth слушалки
, Смартфони и аксесоари
, купете Belkin SoundForm ClearFit Headset True Wireless Stereo (TWS) Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth Sand
, цена Belkin SoundForm ClearFit Headset True Wireless Stereo (TWS) Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth Sand
, оферти Belkin SoundForm ClearFit Headset True Wireless Stereo (TWS) Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth Sand
, ревю Belkin SoundForm ClearFit Headset True Wireless Stereo (TWS) Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth Sand
, промоция Belkin SoundForm ClearFit Headset True Wireless Stereo (TWS) Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth Sand
, онлайн магазин Belkin SoundForm ClearFit Headset True Wireless Stereo (TWS) Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth Sand
, поръчай Belkin SoundForm ClearFit Headset True Wireless Stereo (TWS) Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth Sand
, Belkin SoundForm ClearFit Headset True Wireless Stereo (TWS) Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth Sand мнения
, Belkin SoundForm ClearFit Headset True Wireless Stereo (TWS) Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth Sand сравнение
, евтин Аудио и bluetooth слушалки
, топ Аудио и bluetooth слушалки
, най-добър Аудио и bluetooth слушалки
, нов Аудио и bluetooth слушалки
, belkin {ucfirst}аудио и bluetooth слушалки
, оригинален Belkin SoundForm ClearFit Headset True Wireless Stereo (TWS) Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth Sand
, гаранция Belkin SoundForm ClearFit Headset True Wireless Stereo (TWS) Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth Sand
, бърза доставка Belkin SoundForm ClearFit Headset True Wireless Stereo (TWS) Ear-hook Calls/Music/Sport/Everyday Bluetooth Sand
, Belkin цена
, Belkin промоция
, Belkin отстъпка
, Belkin Аудио и bluetooth слушалки
, аудио и bluetooth слушалки в българия
, аудио и bluetooth слушалки techmag
, онлайн поръчка Аудио и bluetooth слушалки
, магазин за Аудио и bluetooth слушалки
, топ оферти Аудио и bluetooth слушалки
, Belkin AUC013ctSA характеристики
, Belkin AUC013ctSA спецификации
, Belkin AUC013ctSA review
, Belkin AUC013ctSA сравнение
, Belkin AUC013ctSA отзиви
, Belkin AUC013ctSA намаление
| Depth: | 44.7 mm |
| Width: | 44.3 mm |
| Height: | 22.2 mm |
| Charging case dimensions (W x D x H): | 57 x 91.5 x 30 mm |
| Protection features: | Splash proof, Sweat resistant |
| International Protection (IP) code: | IPX5 |
| Control type: | Touch |
| Wearing style: | Ear-hook |
| Product colour: | Sand |
| Volume control: | Touch |
| Housing material: | Plastic |
| Control unit type: | On-ear control unit |
| Recommended usage: | Calls/Music/Sport/Everyday |
| Product type: | Headset |
| Clear sound: | Yes |
| Cables included: | USB Type-C to USB Type-A |
| Charging case: | Yes |
| Connectivity technology: | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Wireless range: | 10 m |
| Bluetooth: | Yes |
| Continuous audio playback time: | 8 h |
| Battery type: | Built-in battery |
| Battery operated: | Yes |
| Continuous audio playback time (with charging case): | 26 h |
| Number of microphones: | 4 |
| Microphone noise-canceling: | Yes |
| Microphone type: | Built-in |
| Driver unit: | 1.42 cm |








