


-38 %



Belkin AVC008BTSGY laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black, Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AVC008BTSGY
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.13kg
63.70€ (124.58лв.)
102.37€ (200.22лв.)
без ДДС: 53.08€ (103.82лв.)
Етикети:
Belkin AVC008BTSGY laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, AVC008BTSGY
, Belkin
, USB Хъбове
, Периферия
, купете Belkin AVC008BTSGY laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, цена Belkin AVC008BTSGY laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, оферти Belkin AVC008BTSGY laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, ревю Belkin AVC008BTSGY laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, промоция Belkin AVC008BTSGY laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, онлайн магазин Belkin AVC008BTSGY laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, поръчай Belkin AVC008BTSGY laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, Belkin AVC008BTSGY laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey мнения
, Belkin AVC008BTSGY laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey сравнение
, евтин USB Хъбове
, топ USB Хъбове
, най-добър USB Хъбове
, нов USB Хъбове
, belkin {ucfirst}usb хъбове
, оригинален Belkin AVC008BTSGY laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, гаранция Belkin AVC008BTSGY laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, бърза доставка Belkin AVC008BTSGY laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
, Grey
, Belkin цена
, Belkin промоция
, Belkin отстъпка
, Belkin USB Хъбове
, usb хъбове в българия
, usb хъбове techmag
, онлайн поръчка USB Хъбове
, магазин за USB Хъбове
, топ оферти USB Хъбове
, Belkin AVC008BTSGY характеристики
, Belkin AVC008BTSGY спецификации
, Belkin AVC008BTSGY review
, Belkin AVC008BTSGY сравнение
, Belkin AVC008BTSGY отзиви
, Belkin AVC008BTSGY намаление
| Height: | 47 mm |
| Weight: | 89.54 g |
| Width: | 117 mm |
| Depth: | 16 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Compatible memory cards: | SD |
| Hub interfaces: | RJ-45, HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Product colour: | Black, Grey |
| Card reader integrated: | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Host interface: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| USB Power Delivery up to: | 100 W |
| Harmonized System (HS) code: | 84719000 |








