









be quiet! SILENT WINGS 4 | 140mm PWM high-speed Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CHLBEQWEN0118
- Тегло: 0.40kg
- SKU: CHLBEQWEN0118
36.97€ (72.31лв.)
без ДДС: 30.81€ (60.26лв.)
Етикети:
be quiet! SILENT WINGS 4 | 140mm PWM high-speed Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, CHLBEQWEN0118
, BE QUIET!
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете be quiet! SILENT WINGS 4 | 140mm PWM high-speed Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, цена be quiet! SILENT WINGS 4 | 140mm PWM high-speed Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, оферти be quiet! SILENT WINGS 4 | 140mm PWM high-speed Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, ревю be quiet! SILENT WINGS 4 | 140mm PWM high-speed Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, промоция be quiet! SILENT WINGS 4 | 140mm PWM high-speed Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, онлайн магазин be quiet! SILENT WINGS 4 | 140mm PWM high-speed Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, поръчай be quiet! SILENT WINGS 4 | 140mm PWM high-speed Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, be quiet! SILENT WINGS 4 | 140mm PWM high-speed Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s) мнения
, be quiet! SILENT WINGS 4 | 140mm PWM high-speed Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, be quiet! {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален be quiet! SILENT WINGS 4 | 140mm PWM high-speed Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, гаранция be quiet! SILENT WINGS 4 | 140mm PWM high-speed Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, бърза доставка be quiet! SILENT WINGS 4 | 140mm PWM high-speed Computer case Fan 14 cm Black 1 pc(s)
, BE QUIET! цена
, BE QUIET! промоция
, BE QUIET! отстъпка
, BE QUIET! Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, BE QUIET! CHLBEQWEN0118 характеристики
, BE QUIET! CHLBEQWEN0118 спецификации
, BE QUIET! CHLBEQWEN0118 review
, BE QUIET! CHLBEQWEN0118 сравнение
, BE QUIET! CHLBEQWEN0118 отзиви
, BE QUIET! CHLBEQWEN0118 намаление
EAN: 4260052188897
MPN: BL097
Technical Specifications
| Certification | CE / UL / UKCA / TÜV / RoHS / WEEE / Triman |
| Fan connector | 4-pin |
| Product colour | Black |
| Maximum current | 0.4 A |
| Rated current | 0.4 A |
| Voltage | 5 - 13.2 V |
| Rated voltage | 12 V |
| Power consumption (typical) | 4.8 W |
| Depth | 140 mm |
| Height | 25 mm |
| Width | 140 mm |
| Package width | 156 mm |
| Weight | 220 g |
| Package depth | 206.5 mm |
| Cable length | 0.5 m |
| Package height | 31 mm |
| Package weight | 390 g |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Noise level (high speed) | 29.3 dB |
| Maximum air pressure | 2.36 mmH2O |
| Fan diameter | 14 cm |
| Rotational speed (max) | 1900 RPM |
| Maximum airflow | 78.4 cfm |
| Airflow | 133.2 m³/h |
| Suitable location | Computer case |
| Mean time between failures (MTBF) | 300000 h |
| Bearing type | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Type | Fan |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Number of clips | 4 |
| Number of screws | 4 |
| Screws included | Yes |
| Shipping (inner) case length | 46.3 cm |
| Shipping (inner) case gross weight | 13.7 kg |
| Shipping (inner) case width | 31.7 cm |
| Shipping (inner) case height | 38.8 cm |
| Products per shipping (inner) case | 32 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 3.5 x 21 x 16.5 cm
Weight: 0.395 kg
