





be quiet! Pure Base 500DX Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BGW37
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 8.98kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
be quiet! Pure Base 500DX Black
, BGW37
, BE QUIET!
, Компютърни кутии
, PC компоненти
, купете be quiet! Pure Base 500DX Black
, цена be quiet! Pure Base 500DX Black
, оферти be quiet! Pure Base 500DX Black
, ревю be quiet! Pure Base 500DX Black
, промоция be quiet! Pure Base 500DX Black
, онлайн магазин be quiet! Pure Base 500DX Black
, поръчай be quiet! Pure Base 500DX Black
, be quiet! Pure Base 500DX Black мнения
, be quiet! Pure Base 500DX Black сравнение
, евтин Компютърни кутии
, топ Компютърни кутии
, най-добър Компютърни кутии
, нов Компютърни кутии
, be quiet! {ucfirst}компютърни кутии
, оригинален be quiet! Pure Base 500DX Black
, гаранция be quiet! Pure Base 500DX Black
, бърза доставка be quiet! Pure Base 500DX Black
, BE QUIET! цена
, BE QUIET! промоция
, BE QUIET! отстъпка
, BE QUIET! Компютърни кутии
, компютърни кутии в българия
, компютърни кутии techmag
, онлайн поръчка Компютърни кутии
, магазин за Компютърни кутии
, топ оферти Компютърни кутии
, BE QUIET! BGW37 характеристики
, BE QUIET! BGW37 спецификации
, BE QUIET! BGW37 review
, BE QUIET! BGW37 сравнение
, BE QUIET! BGW37 отзиви
, BE QUIET! BGW37 намаление
| Product colour: | Black |
| Form factor: | Midi Tower |
| Material: | Steel, Tempered glass, Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Type: | PC |
| On/off button: | Yes |
| Illumination colour: | Blue, Green, Red |
| Illumination location: | Front, Internal |
| Number of 3.5" bays: | 2 |
| Number of 2.5" bays: | 5 |
| Maximum PSU length: | 25.8 cm |
| Maximum CPU cooler height: | 19 cm |
| Illumination: | Yes |
| Side window: | Yes |
| Maximum graphics card length: | 36.9 cm |
| Supported motherboard form factors: | ATX, Mini-ATX, micro ATX |
| Tempered glass panel(s): | Yes |
| Number of expansion slots: | 7 |
| Anti-dust filter: | Yes |
| Width: | 232 mm |
| Weight: | 7.8 kg |
| Depth: | 450 mm |
| Height: | 443 mm |
| Package width: | 285 mm |
| Package depth: | 510 mm |
| Package height: | 494 mm |
| Package weight: | 8.49 kg |
| Supported HDD sizes: | 3.5", 2.5 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| Audio output: | Yes |
| Audio input: | Yes |
| Harmonized System (HS) code: | 84733080 |
| Number of rear fans supported (max): | 1 |
| Top fans diameters supported: | 120, 140 mm |
| Rear radiator sizes supported: | 140 mm, 120 |
| Front fans supported description: | 140x140x25 mm, 900 rpm, 17.1 dB , 55.8 cfm |
| Top radiator sizes supported: | 140 mm, 120 |
| Front fans diameters supported: | 140 mm, 120 mm |
| Number of front fans supported (max): | 3 |
| Top fans supported description: | 140x140x25 mm, 900 rpm, 17.1 dB , 55.8 cfm |
| Rear fans supported description: | 140x140x25 mm, 900 rpm, 17.1 dB , 55.8 cfm |
| Top fans installed: | 1x 140 mm |
| Front radiator sizes supported: | 240, 360 mm, 140 mm, 120, 280 |
| Rear fans installed: | 1x 140 mm |
| Front fans installed: | 1x 140 mm |
| Number of top fans supported (max): | 2 |
| Rear fans diameters supported: | 140 mm, 120 |
| Power supply included: | No |
| Supported power supply form factors: | ATX, PS2 |
| Power supply location: | Bottom |





