





be quiet! PURE BASE 500 FX Black Midi Tower – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BGW43
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 9.20kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
be quiet! PURE BASE 500 FX Black Midi Tower
, BGW43
, BE QUIET!
, Компютърни кутии
, PC компоненти
, купете be quiet! PURE BASE 500 FX Black Midi Tower
, цена be quiet! PURE BASE 500 FX Black Midi Tower
, оферти be quiet! PURE BASE 500 FX Black Midi Tower
, ревю be quiet! PURE BASE 500 FX Black Midi Tower
, промоция be quiet! PURE BASE 500 FX Black Midi Tower
, онлайн магазин be quiet! PURE BASE 500 FX Black Midi Tower
, поръчай be quiet! PURE BASE 500 FX Black Midi Tower
, be quiet! PURE BASE 500 FX Black Midi Tower мнения
, be quiet! PURE BASE 500 FX Black Midi Tower сравнение
, евтин Компютърни кутии
, топ Компютърни кутии
, най-добър Компютърни кутии
, нов Компютърни кутии
, be quiet! {ucfirst}компютърни кутии
, оригинален be quiet! PURE BASE 500 FX Black Midi Tower
, гаранция be quiet! PURE BASE 500 FX Black Midi Tower
, бърза доставка be quiet! PURE BASE 500 FX Black Midi Tower
, BE QUIET! цена
, BE QUIET! промоция
, BE QUIET! отстъпка
, BE QUIET! Компютърни кутии
, компютърни кутии в българия
, компютърни кутии techmag
, онлайн поръчка Компютърни кутии
, магазин за Компютърни кутии
, топ оферти Компютърни кутии
, BE QUIET! BGW43 характеристики
, BE QUIET! BGW43 спецификации
, BE QUIET! BGW43 review
, BE QUIET! BGW43 сравнение
, BE QUIET! BGW43 отзиви
, BE QUIET! BGW43 намаление
| Sustainability compliance: | Yes |
| Compliance certificates: | RoHS, CE |
| Type: | PC |
| Anti-dust filter: | Yes |
| Side window: | Yes |
| On/off button: | Yes |
| Number of expansion slots: | 7 |
| Maximum PSU length: | 25.8 cm |
| Form factor: | Midi Tower |
| Illumination colour: | Multi |
| Reset button: | Yes |
| Material: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Steel |
| Suitable for: | Gaming |
| Number of 2.5" bays: | 4 |
| Supported motherboard form factors: | micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Number of 3.5" bays: | 2 |
| Illumination: | Yes |
| Product colour: | Black |
| LED indicators: | Yes |
| Illumination location: | Case fans, Front |
| Maximum graphics card length: | 36.9 cm |
| Maximum CPU cooler height: | 19 cm |
| Height: | 463 mm |
| Depth: | 450 mm |
| Weight: | 8 kg |
| Width: | 232 mm |
| Package height: | 494 mm |
| Package weight: | 9.2 kg |
| Package width: | 285 mm |
| Package depth: | 510 mm |
| LED controller: | Yes |
| Supported HDD sizes: | 2.5, 3.5" |
| Audio output: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 1 |
| Audio input: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| Screws included: | Yes |
| Fan connector: | 4-pin |
| Mean time between failures (MTBF): | 60000 h |
| Air pressure: | 1.66 mmH2O |
| Rear fans installed: | 1x 140 mm |
| Front fans installed: | 3x 120 mm |
| Number of front fans supported (max): | 3 |
| Noise level (high speed): | 23.3 dB |
| Top radiator sizes supported: | 240, 120 |
| Noise level (low speed): | 20.6 dB |
| Number of rear fans supported (max): | 1 |
| Maximum airflow: | 56 cfm |
| Front radiator sizes supported: | 120, 140, 360 mm, 280, 240 |
| Fan rated current: | 0.07 A |
| Fan power consumption: | 4.56 W |
| Number of top fans supported (max): | 2 |
| Front fans diameters supported: | 140 mm, 120 |
| Rear radiator sizes supported: | 120 mm, 140 mm |
| Fan speed: | 1500 - 1700 RPM |
| Top fans diameters supported: | 120, 140 mm |
| Fan rated voltage: | 5 - 13.2 V |
| Liquid cooling capability: | Yes |
| Power supply included: | No |
| Supported power supply form factors: | ATX, PS2 |





