









be quiet! Light Wings LX 120 mm PWM Reverse White Computer case Fan 12 cm 1 pc(s)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CHLBEQWEN0114
- Тегло: 0.17kg
- SKU: CHLBEQWEN0114
30.25€ (59.17лв.)
без ДДС: 25.21€ (49.31лв.)
Етикети:
be quiet! Light Wings LX 120 mm PWM Reverse White Computer case Fan 12 cm 1 pc(s)
, CHLBEQWEN0114
, BE QUIET!
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете be quiet! Light Wings LX 120 mm PWM Reverse White Computer case Fan 12 cm 1 pc(s)
, цена be quiet! Light Wings LX 120 mm PWM Reverse White Computer case Fan 12 cm 1 pc(s)
, оферти be quiet! Light Wings LX 120 mm PWM Reverse White Computer case Fan 12 cm 1 pc(s)
, ревю be quiet! Light Wings LX 120 mm PWM Reverse White Computer case Fan 12 cm 1 pc(s)
, промоция be quiet! Light Wings LX 120 mm PWM Reverse White Computer case Fan 12 cm 1 pc(s)
, онлайн магазин be quiet! Light Wings LX 120 mm PWM Reverse White Computer case Fan 12 cm 1 pc(s)
, поръчай be quiet! Light Wings LX 120 mm PWM Reverse White Computer case Fan 12 cm 1 pc(s)
, be quiet! Light Wings LX 120 mm PWM Reverse White Computer case Fan 12 cm 1 pc(s) мнения
, be quiet! Light Wings LX 120 mm PWM Reverse White Computer case Fan 12 cm 1 pc(s) сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, be quiet! {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален be quiet! Light Wings LX 120 mm PWM Reverse White Computer case Fan 12 cm 1 pc(s)
, гаранция be quiet! Light Wings LX 120 mm PWM Reverse White Computer case Fan 12 cm 1 pc(s)
, бърза доставка be quiet! Light Wings LX 120 mm PWM Reverse White Computer case Fan 12 cm 1 pc(s)
, BE QUIET! цена
, BE QUIET! промоция
, BE QUIET! отстъпка
, BE QUIET! Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, BE QUIET! CHLBEQWEN0114 характеристики
, BE QUIET! CHLBEQWEN0114 спецификации
, BE QUIET! CHLBEQWEN0114 review
, BE QUIET! CHLBEQWEN0114 сравнение
, BE QUIET! CHLBEQWEN0114 отзиви
, BE QUIET! CHLBEQWEN0114 намаление
EAN: 4260052192887
MPN: BL133
Technical Specifications
| Sustainability certificates | Triman |
| Compliance certificates | WEEE |
| Compliance certificates | UKCA |
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | CE |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Product colour | White |
| Fan connector | 3-pin |
| Illumination LED | Yes |
| Illumination colour | Multi |
| Voltage | 5 - 13.2 V |
| Rated current | 0.39 A |
| Fan current | 0.1 A |
| Rated voltage | 12 V |
| Fan power consumption | 3.8 W |
| Package weight | 170 g |
| Cable length | 0.5 m |
| Package width | 164 mm |
| Package height | 122 mm |
| Package depth | 27 mm |
| Fan dimensions (W x D x H) | 120 x 120 x 25 mm |
| Fan weight | 133 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Fan diameter | 12 cm |
| Type | Fan |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Yes |
| Rotational speed (max) | 1500 RPM |
| Maximum airflow | 48.8 cfm |
| Suitable location | Computer case |
| Noise level (high speed) | 28.5 dB |
| Airflow | 83 m³/h |
| Bearing type | Rifle bearing |
| Fan's mean time to failure (MTTF) | 60000 h |
| Maximum air pressure | 1.04 mmH2O |
| Screws included | Yes |
| Number of screws | 4 |
| Shipping (inner) case width | 43.3 cm |
| Shipping (inner) case height | 29 cm |
| Shipping (inner) case length | 31.9 cm |
| Shipping (inner) case gross weight | 10.8 kg |
| Products per shipping (inner) case | 60 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 3 x 16.5 x 12.5 cm
Weight: 0.17 kg
