





Baseus Bowie M3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: A00051900311-00
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.19kg
43.13€ (84.35лв.)
без ДДС: 35.94€ (70.29лв.)
Етикети:
Baseus Bowie M3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Blue
, A00051900311-00
, Baseus
, Аудио и bluetooth слушалки
, Смартфони и аксесоари
, купете Baseus Bowie M3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Blue
, цена Baseus Bowie M3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Blue
, оферти Baseus Bowie M3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Blue
, ревю Baseus Bowie M3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Blue
, промоция Baseus Bowie M3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Blue
, онлайн магазин Baseus Bowie M3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Blue
, поръчай Baseus Bowie M3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Blue
, Baseus Bowie M3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Blue мнения
, Baseus Bowie M3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Blue сравнение
, евтин Аудио и bluetooth слушалки
, топ Аудио и bluetooth слушалки
, най-добър Аудио и bluetooth слушалки
, нов Аудио и bluetooth слушалки
, baseus {ucfirst}аудио и bluetooth слушалки
, оригинален Baseus Bowie M3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Blue
, гаранция Baseus Bowie M3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Blue
, бърза доставка Baseus Bowie M3 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth Blue
, Baseus цена
, Baseus промоция
, Baseus отстъпка
, Baseus Аудио и bluetooth слушалки
, аудио и bluetooth слушалки в българия
, аудио и bluetooth слушалки techmag
, онлайн поръчка Аудио и bluetooth слушалки
, магазин за Аудио и bluetooth слушалки
, топ оферти Аудио и bluetooth слушалки
, Baseus A00051900311-00 характеристики
, Baseus A00051900311-00 спецификации
, Baseus A00051900311-00 review
, Baseus A00051900311-00 сравнение
, Baseus A00051900311-00 отзиви
, Baseus A00051900311-00 намаление
| USB Type-C charging port: | Yes |
| Wearing style: | In-ear |
| Housing material: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polycarbonate (PC) |
| Recommended usage: | Calls/Music |
| Product type: | Headset |
| Headset type: | Binaural |
| Product colour: | Blue |
| Colour name: | Galaxy Blue |
| Charging case connector type: | USB Type-C |
| Charging case type: | Wired & Wireless |
| Charging case: | Yes |
| Wireless range: | 10 m |
| Bluetooth: | Yes |
| Connectivity technology: | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| USB connector: | USB Type-C |
| USB connectivity: | Yes |
| Battery capacity (charging case): | 400 mAh |
| Right earpiece battery capacity: | 35 mAh |
| Battery type: | Built-in battery |
| Continuous audio playback time: | 6.5 h |
| Battery operated: | Yes |
| Continuous audio playback time (with charging case): | 30 h |
| Left earpiece battery capacity: | 35 mAh |
| Battery recharge time: | 1 h |
| Microphone type: | Built-in |
| Warnings: | Do not use near sources of heat or flame. |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |
| Ear coupling: | Intraaural |





