





Baseus Bowie E16 Headset True Wireless Earphones In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: A00061900223-00
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.10kg
27.84€ (54.45лв.)
без ДДС: 23.20€ (45.38лв.)
Етикети:
Baseus Bowie E16 Headset True Wireless Earphones In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth White
, A00061900223-00
, Baseus
, Геймърски слушалки
, Геймърска периферия
, купете Baseus Bowie E16 Headset True Wireless Earphones In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth White
, цена Baseus Bowie E16 Headset True Wireless Earphones In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth White
, оферти Baseus Bowie E16 Headset True Wireless Earphones In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth White
, ревю Baseus Bowie E16 Headset True Wireless Earphones In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth White
, промоция Baseus Bowie E16 Headset True Wireless Earphones In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth White
, онлайн магазин Baseus Bowie E16 Headset True Wireless Earphones In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth White
, поръчай Baseus Bowie E16 Headset True Wireless Earphones In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth White
, Baseus Bowie E16 Headset True Wireless Earphones In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth White мнения
, Baseus Bowie E16 Headset True Wireless Earphones In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth White сравнение
, евтин Геймърски слушалки
, топ Геймърски слушалки
, най-добър Геймърски слушалки
, нов Геймърски слушалки
, baseus {ucfirst}геймърски слушалки
, оригинален Baseus Bowie E16 Headset True Wireless Earphones In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth White
, гаранция Baseus Bowie E16 Headset True Wireless Earphones In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth White
, бърза доставка Baseus Bowie E16 Headset True Wireless Earphones In-ear Calls/Music USB Type-C Bluetooth White
, Baseus цена
, Baseus промоция
, Baseus отстъпка
, Baseus Геймърски слушалки
, геймърски слушалки в българия
, геймърски слушалки techmag
, онлайн поръчка Геймърски слушалки
, магазин за Геймърски слушалки
, топ оферти Геймърски слушалки
, Baseus A00061900223-00 характеристики
, Baseus A00061900223-00 спецификации
, Baseus A00061900223-00 review
, Baseus A00061900223-00 сравнение
, Baseus A00061900223-00 отзиви
, Baseus A00061900223-00 намаление
| Wearing style: | In-ear |
| Material: | ABS, PC |
| Recommended usage: | Calls/Music |
| Product type: | Headset |
| Product colour: | White |
| Charging case: | Yes |
| Connectivity technology: | Wireless |
| USB connectivity: | Yes |
| Bluetooth version: | V5.3 |
| Bluetooth: | Yes |
| USB connector: | USB Type-C |
| Wireless range: | 10 m |
| Battery operated: | Yes |
| Continuous audio playback time (with charging case): | 6 h |
| Right earpiece battery capacity: | 35 mAh |
| Battery recharge time (charging case): | 1.5 h |
| Battery capacity (charging case): | 400 mAh |
| Left earpiece battery capacity: | 35 mAh |
| Microphone type: | Built-in |
| Warnings: | Do not use near sources of heat or flame. |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |





