





Baseus Bass 35 Max Headphones Wired & Wireless Head-band Music USB Type-C Bluetooth Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: A00070800821-00
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.46kg
30.43€ (59.52лв.)
без ДДС: 25.36€ (49.60лв.)
Етикети:
Baseus Bass 35 Max Headphones Wired & Wireless Head-band Music USB Type-C Bluetooth Grey
, A00070800821-00
, Baseus
, Аудио и bluetooth слушалки
, Смартфони и аксесоари
, купете Baseus Bass 35 Max Headphones Wired & Wireless Head-band Music USB Type-C Bluetooth Grey
, цена Baseus Bass 35 Max Headphones Wired & Wireless Head-band Music USB Type-C Bluetooth Grey
, оферти Baseus Bass 35 Max Headphones Wired & Wireless Head-band Music USB Type-C Bluetooth Grey
, ревю Baseus Bass 35 Max Headphones Wired & Wireless Head-band Music USB Type-C Bluetooth Grey
, промоция Baseus Bass 35 Max Headphones Wired & Wireless Head-band Music USB Type-C Bluetooth Grey
, онлайн магазин Baseus Bass 35 Max Headphones Wired & Wireless Head-band Music USB Type-C Bluetooth Grey
, поръчай Baseus Bass 35 Max Headphones Wired & Wireless Head-band Music USB Type-C Bluetooth Grey
, Baseus Bass 35 Max Headphones Wired & Wireless Head-band Music USB Type-C Bluetooth Grey мнения
, Baseus Bass 35 Max Headphones Wired & Wireless Head-band Music USB Type-C Bluetooth Grey сравнение
, евтин Аудио и bluetooth слушалки
, топ Аудио и bluetooth слушалки
, най-добър Аудио и bluetooth слушалки
, нов Аудио и bluetooth слушалки
, baseus {ucfirst}аудио и bluetooth слушалки
, оригинален Baseus Bass 35 Max Headphones Wired & Wireless Head-band Music USB Type-C Bluetooth Grey
, гаранция Baseus Bass 35 Max Headphones Wired & Wireless Head-band Music USB Type-C Bluetooth Grey
, бърза доставка Baseus Bass 35 Max Headphones Wired & Wireless Head-band Music USB Type-C Bluetooth Grey
, Baseus цена
, Baseus промоция
, Baseus отстъпка
, Baseus Аудио и bluetooth слушалки
, аудио и bluetooth слушалки в българия
, аудио и bluetooth слушалки techmag
, онлайн поръчка Аудио и bluetooth слушалки
, магазин за Аудио и bluetooth слушалки
, топ оферти Аудио и bluetooth слушалки
, Baseus A00070800821-00 характеристики
, Baseus A00070800821-00 спецификации
, Baseus A00070800821-00 review
, Baseus A00070800821-00 сравнение
, Baseus A00070800821-00 отзиви
, Baseus A00070800821-00 намаление
| Weight: | 234.5 g |
| Product colour: | Grey |
| Headset type: | Binaural |
| Product type: | Headphones |
| Recommended usage: | Music |
| Housing material: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Metal, Polycarbonate (PC) |
| Foldable: | Yes |
| Wearing style: | Head-band |
| Cables included: | Audio (3.5mm), USB Type-A to USB Type-C |
| USB connector: | USB Type-C |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| USB connectivity: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Wireless range: | 10 m |
| 3.5 mm connector: | Yes |
| Connectivity technology: | Wired & Wireless |
| Battery type: | Built-in battery |
| Battery capacity: | 600 mAh |
| Battery operated: | Yes |
| Continuous audio playback time: | 50 h |
| Microphone type: | Not available |
| Warnings: | Do not use near sources of heat or flame. |
| Ear coupling: | Supraaural |
| Driver unit: | 4 cm |
| Headphone frequency: | 20 - 20000 Hz |





