





Baseus Airpow Lithium polymer power bank 20000 mAh 20 W Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: P10022804113-00
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.53kg
38.33€ (74.96лв.)
без ДДС: 31.94€ (62.47лв.)
Етикети:
Baseus Airpow Lithium polymer power bank 20000 mAh 20 W Black
, P10022804113-00
, Baseus
, Външни батерии
, Смартфони и аксесоари
, купете Baseus Airpow Lithium polymer power bank 20000 mAh 20 W Black
, цена Baseus Airpow Lithium polymer power bank 20000 mAh 20 W Black
, оферти Baseus Airpow Lithium polymer power bank 20000 mAh 20 W Black
, ревю Baseus Airpow Lithium polymer power bank 20000 mAh 20 W Black
, промоция Baseus Airpow Lithium polymer power bank 20000 mAh 20 W Black
, онлайн магазин Baseus Airpow Lithium polymer power bank 20000 mAh 20 W Black
, поръчай Baseus Airpow Lithium polymer power bank 20000 mAh 20 W Black
, Baseus Airpow Lithium polymer power bank 20000 mAh 20 W Black мнения
, Baseus Airpow Lithium polymer power bank 20000 mAh 20 W Black сравнение
, евтин Външни батерии
, топ Външни батерии
, най-добър Външни батерии
, нов Външни батерии
, baseus {ucfirst}външни батерии
, оригинален Baseus Airpow Lithium polymer power bank 20000 mAh 20 W Black
, гаранция Baseus Airpow Lithium polymer power bank 20000 mAh 20 W Black
, бърза доставка Baseus Airpow Lithium polymer power bank 20000 mAh 20 W Black
, Baseus цена
, Baseus промоция
, Baseus отстъпка
, Baseus Външни батерии
, външни батерии в българия
, външни батерии techmag
, онлайн поръчка Външни батерии
, магазин за Външни батерии
, топ оферти Външни батерии
, Baseus P10022804113-00 характеристики
, Baseus P10022804113-00 спецификации
, Baseus P10022804113-00 review
, Baseus P10022804113-00 сравнение
, Baseus P10022804113-00 отзиви
, Baseus P10022804113-00 намаление
| LED indicators: | Yes |
| Product colour: | Black |
| USB C port: | Yes |
| Included cable : | USB A / USB C |
| Charger compatibility: | Mobile phone/Smartphone, Smartwatch, Tablet, Universal |
| Number of simultaneously connected devices (max): | 2 |
| Micro-USB ports quantity: | 1 |
| USB port: | Yes |
| Depth: | 26.9 mm |
| Width: | 69.4 mm |
| Height: | 153.5 mm |
| Weight: | 446 g |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Power: | 20 W |
| Battery capacity: | 20000 mAh |
| Charging source: | USB |
| Fast charging: | Yes |
| USB Type-A ports quantity: | 1 |
| Hazard pictogram(s): | GHS09: Environmental hazard, GHS02: Flammable, GHS06: Toxic |
| Warnings: | Do not throw into fire or disassemble., Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |





