





Baseus Airpow Lithium polymer power bank 10000 mAh 20 W Blue – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: P10022801313-00
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 0.31kg
31.80€ (62.20лв.)
без ДДС: 26.50€ (51.83лв.)
Етикети:
Baseus Airpow Lithium polymer power bank 10000 mAh 20 W Blue
, P10022801313-00
, Baseus
, Външни батерии
, Смартфони и аксесоари
, купете Baseus Airpow Lithium polymer power bank 10000 mAh 20 W Blue
, цена Baseus Airpow Lithium polymer power bank 10000 mAh 20 W Blue
, оферти Baseus Airpow Lithium polymer power bank 10000 mAh 20 W Blue
, ревю Baseus Airpow Lithium polymer power bank 10000 mAh 20 W Blue
, промоция Baseus Airpow Lithium polymer power bank 10000 mAh 20 W Blue
, онлайн магазин Baseus Airpow Lithium polymer power bank 10000 mAh 20 W Blue
, поръчай Baseus Airpow Lithium polymer power bank 10000 mAh 20 W Blue
, Baseus Airpow Lithium polymer power bank 10000 mAh 20 W Blue мнения
, Baseus Airpow Lithium polymer power bank 10000 mAh 20 W Blue сравнение
, евтин Външни батерии
, топ Външни батерии
, най-добър Външни батерии
, нов Външни батерии
, baseus {ucfirst}външни батерии
, оригинален Baseus Airpow Lithium polymer power bank 10000 mAh 20 W Blue
, гаранция Baseus Airpow Lithium polymer power bank 10000 mAh 20 W Blue
, бърза доставка Baseus Airpow Lithium polymer power bank 10000 mAh 20 W Blue
, Baseus цена
, Baseus промоция
, Baseus отстъпка
, Baseus Външни батерии
, външни батерии в българия
, външни батерии techmag
, онлайн поръчка Външни батерии
, магазин за Външни батерии
, топ оферти Външни батерии
, Baseus P10022801313-00 характеристики
, Baseus P10022801313-00 спецификации
, Baseus P10022801313-00 review
, Baseus P10022801313-00 сравнение
, Baseus P10022801313-00 отзиви
, Baseus P10022801313-00 намаление
| LED indicators: | Yes |
| Charger compatibility: | Mobile phone/Smartphone, Smartwatch, Tablet, Universal |
| USB port: | Yes |
| Product colour: | Blue |
| USB C port: | Yes |
| Micro-USB ports quantity: | 1 |
| Included cable : | USB A / USB C |
| Number of simultaneously connected devices (max): | 2 |
| Weight: | 446 g |
| Width: | 69.4 mm |
| Height: | 153.5 mm |
| Depth: | 26.9 mm |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity: | 10000 mAh |
| Charging source: | USB |
| Power: | 20 W |
| Fast charging: | Yes |
| USB Type-A ports quantity: | 1 |
| Hazard pictogram(s): | GHS02: Flammable, GHS06: Toxic, GHS09: Environmental hazard |
| Warnings: | Do not expose to high temperatures or direct sunlight., Do not throw into fire or disassemble. |





