





BaByliss AS773E Hydro Fusion Air Styler Hot air brush , Black, Metallic 700 W 98.4" (2.5 m) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AS773E
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.87kg
55.55€ (108.64лв.)
без ДДС: 46.29€ (90.54лв.)
Етикети:
BaByliss AS773E Hydro Fusion Air Styler Hot air brush
, Black
, Metallic 700 W 98.4 (2.5 m)
, AS773E
, Babyliss
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете BaByliss AS773E Hydro Fusion Air Styler Hot air brush
, Black
, Metallic 700 W 98.4 (2.5 m)
, цена BaByliss AS773E Hydro Fusion Air Styler Hot air brush
, Black
, Metallic 700 W 98.4 (2.5 m)
, оферти BaByliss AS773E Hydro Fusion Air Styler Hot air brush
, Black
, Metallic 700 W 98.4 (2.5 m)
, ревю BaByliss AS773E Hydro Fusion Air Styler Hot air brush
, Black
, Metallic 700 W 98.4 (2.5 m)
, промоция BaByliss AS773E Hydro Fusion Air Styler Hot air brush
, Black
, Metallic 700 W 98.4 (2.5 m)
, онлайн магазин BaByliss AS773E Hydro Fusion Air Styler Hot air brush
, Black
, Metallic 700 W 98.4 (2.5 m)
, поръчай BaByliss AS773E Hydro Fusion Air Styler Hot air brush
, Black
, Metallic 700 W 98.4 (2.5 m)
, BaByliss AS773E Hydro Fusion Air Styler Hot air brush
, Black
, Metallic 700 W 98.4 (2.5 m) мнения
, BaByliss AS773E Hydro Fusion Air Styler Hot air brush
, Black
, Metallic 700 W 98.4 (2.5 m) сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, babyliss {ucfirst}грижа за косата
, оригинален BaByliss AS773E Hydro Fusion Air Styler Hot air brush
, Black
, Metallic 700 W 98.4 (2.5 m)
, гаранция BaByliss AS773E Hydro Fusion Air Styler Hot air brush
, Black
, Metallic 700 W 98.4 (2.5 m)
, бърза доставка BaByliss AS773E Hydro Fusion Air Styler Hot air brush
, Black
, Metallic 700 W 98.4 (2.5 m)
, Babyliss цена
, Babyliss промоция
, Babyliss отстъпка
, Babyliss Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, Babyliss AS773E характеристики
, Babyliss AS773E спецификации
, Babyliss AS773E review
, Babyliss AS773E сравнение
, Babyliss AS773E отзиви
, Babyliss AS773E намаление
| Pallet net width: | 80 cm |
| Pallet net length: | 120 cm |
| Pallet net height: | 180.6 cm |
| Product colour: | Metallic, Black, Aquamarine |
| 360° rotational base: | Yes |
| Ceramic coating: | Yes |
| Power source: | AC |
| Power: | 700 W |
| Weight: | 447 g |
| Width: | 367 mm |
| Depth: | 80 mm |
| Height: | 80 mm |
| Barrel diameter: | 5 cm |
| Type: | Hot air brush |
| Number of speeds: | 2 |
| Technology: | Warm |
| Ionic function: | Yes |
| Ceramic heating system: | Yes |
| Adjustable thermostat: | Yes |
| Hair drying: | Yes |
| Number of heating levels: | 2 |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package depth: | 95 mm |
| Package width: | 395 mm |
| Package height: | 160 mm |
| Package type: | Box |
| Package weight: | 900 g |
| Carrying case: | No |
| Manual: | Yes |
| Heat mat: | No |
| Heat-resistant glove included: | No |
| Pouch: | No |
| Holder: | No |
| Hair comb: | No |
| Number of brush heads included: | 1 pc(s) |
| Cool tip: | No |
| Number of brushes: | 1 |
| Attachments quantity: | 1 |
| Protective caps: | No |
| Travel pouch: | No |
| Docking station included: | No |
| Built-in display: | No |
| On/off switch: | Yes |
| Dangerous for the environment: | No |
| Cordless: | No |
| Cord length: | 2.5 m |
| Auto power off: | No |
| Temperature indicator: | No |
| Pallet gross weight: | 194.4 kg |
| Pallet gross width: | 80 cm |
| Pallet gross height: | 195 cm |
| Pallet gross length: | 120 cm |
| Layers per pallet: | 6 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer: | 6 pc(s) |
| Products per pallet: | 216 pc(s) |
| Products per master (outer) case: | 6 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet: | 36 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight: | 3.57 kg |
| Products per pallet layer: | 36 pc(s) |
| Master (outer) case volume: | 405 cm³ |
| Master (outer) case length: | 335 mm |
| Master (outer) case width: | 295 mm |
| Pallet gross volume: | 1872 dm³ |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC): | 33030050165341 |
| Master (outer) case height: | 410 mm |





