





Asustor LOCKERSTOR 6 Gen3 (AS6806T) NAS Desktop AMD Ryzen V3C14 16 GB DDR5 ADM Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: NASAUSNAS0045
- Тегло: 5.90kg
- SKU: NASAUSNAS0045
1,604.35€ (3,137.84лв.)
без ДДС: 1,336.96€ (2,614.87лв.)
![]() |
12 x 151.50 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Asustor LOCKERSTOR 6 Gen3 (AS6806T) NAS Desktop AMD Ryzen V3C14 16 GB DDR5 ADM Black
, NASAUSNAS0045
, Asustor
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Asustor LOCKERSTOR 6 Gen3 (AS6806T) NAS Desktop AMD Ryzen V3C14 16 GB DDR5 ADM Black
, цена Asustor LOCKERSTOR 6 Gen3 (AS6806T) NAS Desktop AMD Ryzen V3C14 16 GB DDR5 ADM Black
, оферти Asustor LOCKERSTOR 6 Gen3 (AS6806T) NAS Desktop AMD Ryzen V3C14 16 GB DDR5 ADM Black
, ревю Asustor LOCKERSTOR 6 Gen3 (AS6806T) NAS Desktop AMD Ryzen V3C14 16 GB DDR5 ADM Black
, промоция Asustor LOCKERSTOR 6 Gen3 (AS6806T) NAS Desktop AMD Ryzen V3C14 16 GB DDR5 ADM Black
, онлайн магазин Asustor LOCKERSTOR 6 Gen3 (AS6806T) NAS Desktop AMD Ryzen V3C14 16 GB DDR5 ADM Black
, поръчай Asustor LOCKERSTOR 6 Gen3 (AS6806T) NAS Desktop AMD Ryzen V3C14 16 GB DDR5 ADM Black
, Asustor LOCKERSTOR 6 Gen3 (AS6806T) NAS Desktop AMD Ryzen V3C14 16 GB DDR5 ADM Black мнения
, Asustor LOCKERSTOR 6 Gen3 (AS6806T) NAS Desktop AMD Ryzen V3C14 16 GB DDR5 ADM Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asustor {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Asustor LOCKERSTOR 6 Gen3 (AS6806T) NAS Desktop AMD Ryzen V3C14 16 GB DDR5 ADM Black
, гаранция Asustor LOCKERSTOR 6 Gen3 (AS6806T) NAS Desktop AMD Ryzen V3C14 16 GB DDR5 ADM Black
, бърза доставка Asustor LOCKERSTOR 6 Gen3 (AS6806T) NAS Desktop AMD Ryzen V3C14 16 GB DDR5 ADM Black
, Asustor цена
, Asustor промоция
, Asustor отстъпка
, Asustor Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Asustor NASAUSNAS0045 характеристики
, Asustor NASAUSNAS0045 спецификации
, Asustor NASAUSNAS0045 review
, Asustor NASAUSNAS0045 сравнение
, Asustor NASAUSNAS0045 отзиви
, Asustor NASAUSNAS0045 намаление
EAN: 4710474831562
MPN: AS6806T
Technical Specifications
| Processor family | AMD Ryzen |
| Processor frequency | 2.3 GHz |
| Processor model | V3C14 |
| Processor boost frequency | 3.8 GHz |
| Processor cores | 4 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Maximum RAM supported | 64 GB |
| Memory slots | 2 |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Flash memory | 8000 MB |
| Fan diameter | 12 cm |
| Display type | LCD |
| Product colour | Black |
| Cooling type | Active |
| Built-in display | Yes |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Chassis type | Desktop |
| Power consumption (sleep) | 2.3 W |
| Power supply unit (PSU) capacity | 250 W |
| Power supply location | External |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 45 W |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Weight | 4.4 kg |
| Depth | 230 mm |
| Height | 185.5 mm |
| Width | 233 mm |
| Jumbo frames support | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| iSCSI support | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates | 10000 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| Device class | Home & Home Office |
| Type | NAS |
| Noise level | 18.1 dB |
| Web-based management | Yes |
| Backup function | Yes |
| Operating system version | 5.0 Onwards |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Server operating systems supported | Windows Server 2022 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2019 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2016 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Operating system installed | ADM |
| Number of M.2 (M & B) slots | 4 |
| Supported file systems | NTFS |
| Supported file systems | HFS+ |
| Supported file systems | exFAT |
| Supported file systems | BTRFS |
| Supported file systems | ext4 |
| Storage drive interface | M.2, Serial ATA |
| Storage drives installed | No |
| Installed storage drive type | No |
| RAID levels | 6 |
| RAID levels | 10 |
| RAID levels | 1 |
| RAID levels | 5 |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| RAID support | Yes |
| Storage drive sizes supported | M.2 |
| Storage drive sizes supported | 3.5" |
| Storage drive sizes supported | 2.5 |
| Number of storage drives supported | 6 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| USB port | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 3 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 30 x 31 x 32 cm
Weight: 5.9 kg

