













Asustor AS1102TL NAS/storage server Mini Tower Realtek RTD1619B 1 GB DDR4 0 TB ADM Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: NASAUSNAS0036
- Тегло: 2.10kg
- SKU: NASAUSNAS0036
169.46€ (331.44лв.)
без ДДС: 141.22€ (276.20лв.)
![]() |
12 x 16.00 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Asustor AS1102TL NAS/storage server Mini Tower Realtek RTD1619B 1 GB DDR4 0 TB ADM Black
, NASAUSNAS0036
, Asustor
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Asustor AS1102TL NAS/storage server Mini Tower Realtek RTD1619B 1 GB DDR4 0 TB ADM Black
, цена Asustor AS1102TL NAS/storage server Mini Tower Realtek RTD1619B 1 GB DDR4 0 TB ADM Black
, оферти Asustor AS1102TL NAS/storage server Mini Tower Realtek RTD1619B 1 GB DDR4 0 TB ADM Black
, ревю Asustor AS1102TL NAS/storage server Mini Tower Realtek RTD1619B 1 GB DDR4 0 TB ADM Black
, промоция Asustor AS1102TL NAS/storage server Mini Tower Realtek RTD1619B 1 GB DDR4 0 TB ADM Black
, онлайн магазин Asustor AS1102TL NAS/storage server Mini Tower Realtek RTD1619B 1 GB DDR4 0 TB ADM Black
, поръчай Asustor AS1102TL NAS/storage server Mini Tower Realtek RTD1619B 1 GB DDR4 0 TB ADM Black
, Asustor AS1102TL NAS/storage server Mini Tower Realtek RTD1619B 1 GB DDR4 0 TB ADM Black мнения
, Asustor AS1102TL NAS/storage server Mini Tower Realtek RTD1619B 1 GB DDR4 0 TB ADM Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asustor {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Asustor AS1102TL NAS/storage server Mini Tower Realtek RTD1619B 1 GB DDR4 0 TB ADM Black
, гаранция Asustor AS1102TL NAS/storage server Mini Tower Realtek RTD1619B 1 GB DDR4 0 TB ADM Black
, бърза доставка Asustor AS1102TL NAS/storage server Mini Tower Realtek RTD1619B 1 GB DDR4 0 TB ADM Black
, Asustor цена
, Asustor промоция
, Asustor отстъпка
, Asustor Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Asustor NASAUSNAS0036 характеристики
, Asustor NASAUSNAS0036 спецификации
, Asustor NASAUSNAS0036 review
, Asustor NASAUSNAS0036 сравнение
, Asustor NASAUSNAS0036 отзиви
, Asustor NASAUSNAS0036 намаление
EAN: 4710474831531
MPN: AS1102TL
Technical Specifications
| Processor cores | 4 |
| Processor family | Realtek |
| Processor frequency | 1.7 GHz |
| Processor model | RTD1619B |
| Processor manufacturer | Realtek |
| Flash memory | 8000 MB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Internal memory | 1 GB |
| Product colour | Black |
| Cooling type | Active |
| Fan diameter | 7 cm |
| Chassis type | Mini Tower |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Power supply unit (PSU) capacity | 65 W |
| Power consumption (sleep) | 3.1 W |
| Number of power supply units | 1 |
| AC input voltage | 100-240 V |
| Power consumption (typical) | 11.7 W |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Weight | 1.14 kg |
| Width | 102 mm |
| Depth | 218 mm |
| Height | 165 mm |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Link aggregation | Yes |
| iSCSI support | Yes |
| Supported network protocols | CIFS/SMB, SMB 2.0/3.0, AFP, NFS, FTP, TFTP, WebDAV, Rsync, SSH, SFTP, iSCSI/IP-SAN, HTTP, HTTPS, Proxy, SNMP, Syslog |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Jumbo frames support | Yes |
| Load balancing system | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Number of users | 4096 user(s) |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| Snapshot | Yes |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Type | NAS |
| Backup features | USB drive |
| Backup features | Cloud |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Device class | Small & Medium Business |
| Browser supported | Firefox, Chrome, Safari, Microsoft Edge |
| Backup function | Yes |
| Noise level | 18.6 dB |
| Operating system version | 4.0 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2003 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2016 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2012 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2008 |
| Operating system installed | ADM |
| Windows operating systems supported | Windows 7 |
| Windows operating systems supported | Windows Vista |
| Windows operating systems supported | Windows XP |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Windows operating systems supported | Windows 8 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Supported storage drive interfaces | Serial ATA III |
| Supported storage drive types | HDD |
| RAID levels | JBOD |
| RAID levels | 1 |
| Storage drives installed | No |
| Storage drive capacity | 0 GB |
| Online RAID expansion | Yes |
| RAID support | Yes |
| Total installed storage capacity | 0 TB |
| Installed storage drive type | No |
| Online RAID migration | Yes |
| Number of storage drives supported | 2 |
| Storage drive sizes supported | 3.5" |
| USB port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14.5 x 32 x 23.5 cm
Weight: 2.1 kg

