



Asustor Lockerstor 4RS NAS Rack (1U) Intel Atom® C3538 8 GB DDR4 0 TB ADM Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: NASAUSNAS0063
- Тегло: 15.15kg
- SKU: NASAUSNAS0063
751.93€ (1,470.65лв.)
без ДДС: 626.61€ (1,225.54лв.)
![]() |
12 x 71.01 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Asustor Lockerstor 4RS NAS Rack (1U) Intel Atom® C3538 8 GB DDR4 0 TB ADM Black
, NASAUSNAS0063
, Asustor
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Asustor Lockerstor 4RS NAS Rack (1U) Intel Atom® C3538 8 GB DDR4 0 TB ADM Black
, цена Asustor Lockerstor 4RS NAS Rack (1U) Intel Atom® C3538 8 GB DDR4 0 TB ADM Black
, оферти Asustor Lockerstor 4RS NAS Rack (1U) Intel Atom® C3538 8 GB DDR4 0 TB ADM Black
, ревю Asustor Lockerstor 4RS NAS Rack (1U) Intel Atom® C3538 8 GB DDR4 0 TB ADM Black
, промоция Asustor Lockerstor 4RS NAS Rack (1U) Intel Atom® C3538 8 GB DDR4 0 TB ADM Black
, онлайн магазин Asustor Lockerstor 4RS NAS Rack (1U) Intel Atom® C3538 8 GB DDR4 0 TB ADM Black
, поръчай Asustor Lockerstor 4RS NAS Rack (1U) Intel Atom® C3538 8 GB DDR4 0 TB ADM Black
, Asustor Lockerstor 4RS NAS Rack (1U) Intel Atom® C3538 8 GB DDR4 0 TB ADM Black мнения
, Asustor Lockerstor 4RS NAS Rack (1U) Intel Atom® C3538 8 GB DDR4 0 TB ADM Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asustor {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Asustor Lockerstor 4RS NAS Rack (1U) Intel Atom® C3538 8 GB DDR4 0 TB ADM Black
, гаранция Asustor Lockerstor 4RS NAS Rack (1U) Intel Atom® C3538 8 GB DDR4 0 TB ADM Black
, бърза доставка Asustor Lockerstor 4RS NAS Rack (1U) Intel Atom® C3538 8 GB DDR4 0 TB ADM Black
, Asustor цена
, Asustor промоция
, Asustor отстъпка
, Asustor Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Asustor NASAUSNAS0063 характеристики
, Asustor NASAUSNAS0063 спецификации
, Asustor NASAUSNAS0063 review
, Asustor NASAUSNAS0063 сравнение
, Asustor NASAUSNAS0063 отзиви
, Asustor NASAUSNAS0063 намаление
EAN: 4710474831388
MPN: AS6504RS
Technical Specifications
| Processor family | Intel Atom® |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cores | 4 |
| Processor model | C3538 |
| Processor frequency | 2.1 GHz |
| Conflict-Free processor | Yes |
| CPU configuration (max) | 1 |
| Flash memory | 8000 MB |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory slots | 4 |
| Maximum RAM supported | 128 GB |
| Chassis type | Rack (1U) |
| Cooling type | Active |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| LED indicators | Yes |
| Fan diameter | 4 cm |
| Product colour | Black |
| Redundant power supply (RPS) support | Yes |
| Power consumption (typical) | 47.7 W |
| Power supply unit (PSU) capacity | 250 W |
| Number of power supply units | 1 |
| Power supply location | Built-in |
| Power consumption (HDD standby) | 28.4 W |
| AC input voltage | 100-240 V |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Depth | 515 mm |
| Weight | 7.85 kg |
| Height | 44 mm |
| Width | 439 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Supported network protocols | CIFS / SMB, SMB 2.0 / 3.0, AFP, NFS, FTP, TFTP, WebDAV, Rsync, SSH, SFTP, iSCSI/IP-SAN, HTTP, HTTPS, Proxy, SNMP, Syslog |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Jumbo frames support | Yes |
| Link aggregation | Yes |
| iSCSI support | Yes |
| Load balancing system | Yes |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Security algorithms | WPA2-Enterprise |
| Security algorithms | SNMPv2 |
| Security algorithms | WPA-Enterprise |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Security algorithms | SNMPv3 |
| Security algorithms | HTTPS |
| Security algorithms | SNMP |
| Security algorithms | SSL/TLS |
| Type | NAS |
| Snapshot | Yes |
| Device class | Small & Medium Business |
| Multilingual support | Yes |
| Built-in UPnP AV media server | Yes |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| Browser supported | Firefox, Chrome, Safari, Microsoft Edge |
| Backup features | iSCSI LUN |
| Backup features | Cloud |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| System log | Yes |
| Backup function | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Cables included | AC |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Power cables quantity | 1 |
| Execute Disable Bit | Yes |
| Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Yes |
| Intel Virtualization Technology (VT-x) | Yes |
| Intel Secure Key Technology version | 1.00 |
| Embedded options available | Yes |
| Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Yes |
| Intel Secure Boot Technology version | 1.00 |
| Intel Secure Boot | Yes |
| Intel QuickAssist Technology | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating system installed | ADM |
| Server operating systems supported | Windows Server 2012 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2019 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2003 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2008 |
| Server operating systems supported | Windows Server 2016 |
| RAID levels | 10 |
| RAID levels | 6 |
| RAID levels | 1 |
| RAID levels | JBOD |
| RAID levels | 5 |
| Number of storage drives supported | 4 |
| Storage drive sizes supported | 3.5" |
| Storage drive sizes supported | 2.5 |
| RAID support | Yes |
| Supported file systems | ext4 |
| Supported file systems | ext3 |
| Supported file systems | NTFS |
| Supported file systems | exFAT |
| Supported file systems | BTRFS |
| Supported file systems | HFS+ |
| Supported file systems | FAT32 |
| Storage drives installed | No |
| Hot-swap drive bays | Yes |
| Installed storage drive type | No |
| Total installed storage capacity | 0 TB |
| Storage drive capacity | 0 GB |
| Maximum supported storage capacity | 72 TB |
| Bad block scan | Yes |
| Online RAID migration | Yes |
| Supported storage drive interfaces | Serial ATA III |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| PCI Express x8 (Gen 3.x) slots | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| USB port | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84714100 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 59.5 x 70 x 21.5 cm
Weight: 15.15 kg

