













Asustor FS6712X NAS/storage server Compact Intel® Celeron® N5105 4 GB DDR4 0 TB Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: NASAUSNAS0049
- Тегло: 2.20kg
- SKU: NASAUSNAS0049
927.31€ (1,813.66лв.)
без ДДС: 772.76€ (1,511.39лв.)
![]() |
12 x 87.57 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Asustor FS6712X NAS/storage server Compact Intel® Celeron® N5105 4 GB DDR4 0 TB Black
, NASAUSNAS0049
, Asustor
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Asustor FS6712X NAS/storage server Compact Intel® Celeron® N5105 4 GB DDR4 0 TB Black
, цена Asustor FS6712X NAS/storage server Compact Intel® Celeron® N5105 4 GB DDR4 0 TB Black
, оферти Asustor FS6712X NAS/storage server Compact Intel® Celeron® N5105 4 GB DDR4 0 TB Black
, ревю Asustor FS6712X NAS/storage server Compact Intel® Celeron® N5105 4 GB DDR4 0 TB Black
, промоция Asustor FS6712X NAS/storage server Compact Intel® Celeron® N5105 4 GB DDR4 0 TB Black
, онлайн магазин Asustor FS6712X NAS/storage server Compact Intel® Celeron® N5105 4 GB DDR4 0 TB Black
, поръчай Asustor FS6712X NAS/storage server Compact Intel® Celeron® N5105 4 GB DDR4 0 TB Black
, Asustor FS6712X NAS/storage server Compact Intel® Celeron® N5105 4 GB DDR4 0 TB Black мнения
, Asustor FS6712X NAS/storage server Compact Intel® Celeron® N5105 4 GB DDR4 0 TB Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, asustor {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Asustor FS6712X NAS/storage server Compact Intel® Celeron® N5105 4 GB DDR4 0 TB Black
, гаранция Asustor FS6712X NAS/storage server Compact Intel® Celeron® N5105 4 GB DDR4 0 TB Black
, бърза доставка Asustor FS6712X NAS/storage server Compact Intel® Celeron® N5105 4 GB DDR4 0 TB Black
, Asustor цена
, Asustor промоция
, Asustor отстъпка
, Asustor Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Asustor NASAUSNAS0049 характеристики
, Asustor NASAUSNAS0049 спецификации
, Asustor NASAUSNAS0049 review
, Asustor NASAUSNAS0049 сравнение
, Asustor NASAUSNAS0049 отзиви
, Asustor NASAUSNAS0049 намаление
EAN: 4710474831487
MPN: FS6712X
Technical Specifications
| Processor boost frequency | 2.9 GHz |
| Processor cores | 4 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cache | 4 MB |
| Processor threads | 4 |
| Processor frequency | 2 GHz |
| Processor model | N5105 |
| Processor family | Intel® Celeron® |
| CPU configuration (max) | 1 |
| Maximum RAM supported | 16 GB |
| Memory slots | 2 |
| Internal memory | 4 GB |
| Flash memory | 8000 MB |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Internal memory type | DDR4 |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Fan diameter | 8 cm |
| Chassis type | Compact |
| Product colour | Black |
| Cooling type | Active |
| LED indicators | Yes |
| Built-in display | No |
| AC input voltage | 100-240 V |
| Power supply unit (PSU) capacity | 90 W |
| Power supply location | External |
| Power consumption (typical) | 26 W |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Height | 48.3 mm |
| Width | 308.2 mm |
| Weight | 1.37 kg |
| Depth | 193 mm |
| WLAN adapter supported | Yes |
| Jumbo frames support | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 5000 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 10000 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Link aggregation | Yes |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
| Ethernet LAN data rate supported (max) | 10000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Yes |
| Device class | Home & Home Office |
| Backup features | Cloud |
| Backup features | USB drive |
| Snapshot | Yes |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| Browser supported | Firefox, Chrome, Safari, Microsoft Edge |
| Web-based management | Yes |
| Third-party support | Yes |
| Built-in iTunes server | Yes |
| Multilingual support | Yes |
| Password authentication | Yes |
| Network Time Protocol (NTP) client | Yes |
| Remotely operated | Yes |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Number of users | 4096 user(s) |
| System log | Yes |
| Backup function | Yes |
| Disk scan | Yes |
| Built-in FTP server | Yes |
| Share folder access right management | Yes |
| Type | NAS |
| Security algorithms | SSH |
| Security algorithms | HTTPS |
| Security algorithms | FTPES |
| Security algorithms | SSL/TLS |
| Noise level | 18.7 dB |
| Other operating systems supported | Android |
| Other operating systems supported | iOS |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Supported storage drive interfaces | M.2 |
| Supported file systems | exFAT |
| Supported file systems | ext3 |
| Supported file systems | NTFS |
| Supported file systems | BTRFS |
| Supported file systems | ext4 |
| Supported file systems | FAT32 |
| Supported file systems | HFS+ |
| Supported storage drive types | SSD |
| Storage drives installed | No |
| Total installed storage capacity | 0 TB |
| Online RAID migration | Yes |
| Installed storage drive type | No |
| Online RAID expansion | Yes |
| Storage drive interface | M.2 |
| RAID levels | 10 |
| RAID levels | 6 |
| RAID levels | 1 |
| RAID levels | 5 |
| Number of storage drives supported | 12 |
| RAID support | Yes |
| Audio in/out | Yes |
| USB port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| Compliance certificates | UKCA |
| Compliance certificates | KCC |
| Compliance certificates | BSMI |
| Compliance certificates | CCC |
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 30.2 x 33.5 x 8.8 cm
Weight: 2.2 kg

