
ARQUIVET Fresh Ocean Fish - dry dog food - 2,5 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPARQKAS0006
- Тегло: 2.55kg
31.07€ (60.76лв.)
без ДДС: 25.89€ (50.64лв.)
Етикети:
ARQUIVET Fresh Ocean Fish - dry dog food - 2
, 5 kg
, DLPARQKAS0006
, ARQUIVET
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ARQUIVET Fresh Ocean Fish - dry dog food - 2
, 5 kg
, цена ARQUIVET Fresh Ocean Fish - dry dog food - 2
, 5 kg
, оферти ARQUIVET Fresh Ocean Fish - dry dog food - 2
, 5 kg
, ревю ARQUIVET Fresh Ocean Fish - dry dog food - 2
, 5 kg
, промоция ARQUIVET Fresh Ocean Fish - dry dog food - 2
, 5 kg
, онлайн магазин ARQUIVET Fresh Ocean Fish - dry dog food - 2
, 5 kg
, поръчай ARQUIVET Fresh Ocean Fish - dry dog food - 2
, 5 kg
, ARQUIVET Fresh Ocean Fish - dry dog food - 2
, 5 kg мнения
, ARQUIVET Fresh Ocean Fish - dry dog food - 2
, 5 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, arquivet {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ARQUIVET Fresh Ocean Fish - dry dog food - 2
, 5 kg
, гаранция ARQUIVET Fresh Ocean Fish - dry dog food - 2
, 5 kg
, бърза доставка ARQUIVET Fresh Ocean Fish - dry dog food - 2
, 5 kg
, ARQUIVET цена
, ARQUIVET промоция
, ARQUIVET отстъпка
, ARQUIVET Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, ARQUIVET DLPARQKAS0006 характеристики
, ARQUIVET DLPARQKAS0006 спецификации
, ARQUIVET DLPARQKAS0006 review
, ARQUIVET DLPARQKAS0006 сравнение
, ARQUIVET DLPARQKAS0006 отзиви
, ARQUIVET DLPARQKAS0006 намаление
| Dog breed: | Any breed |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Weight: | 2.5 kg |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Health effects: | General health |
| Pet life stage: | Mature |
| Gluten free: | Yes |
| Package type: | Plastic bag, Plastic packaging |
| Pet food flavor: | Fish |
| Dosage form: | Solid |
| Additional features: | General health, Gluten-free |
| Sugar free: | Yes |
| Preservative free: | Y |
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Semi-moist food |
| Lactose free: | Yes |
| Soy free: | Yes |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg, Medium breed 10 - 25 kg, Small breed 5 - 10 kg |
| Age of the pet : | Adult |
| Main flavor: | Fish |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Category: | For dog |
| Moisture content: | 20% |
| Protein: | 27% |
| Fat content: | 17% |
| Crude fibres: | 1.5% |
| Crude ash: | 6% |








