-36 %
AOC V5 Q27V5N 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Q27V5N/BK
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 8.80kg
221.74€ (433.68лв.)
347.39€ (679.43лв.)
без ДДС: 184.78€ (361.40лв.)
![]() |
12 x 20.94 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC V5 Q27V5N 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, Q27V5N/BK
, AOC
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете AOC V5 Q27V5N 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, цена AOC V5 Q27V5N 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, оферти AOC V5 Q27V5N 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ревю AOC V5 Q27V5N 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, промоция AOC V5 Q27V5N 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, онлайн магазин AOC V5 Q27V5N 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, поръчай AOC V5 Q27V5N 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, AOC V5 Q27V5N 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black мнения
, AOC V5 Q27V5N 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, aoc {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален AOC V5 Q27V5N 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, гаранция AOC V5 Q27V5N 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, бърза доставка AOC V5 Q27V5N 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, AOC Q27V5N/BK характеристики
, AOC Q27V5N/BK спецификации
, AOC Q27V5N/BK review
, AOC Q27V5N/BK сравнение
, AOC Q27V5N/BK отзиви
, AOC Q27V5N/BK намаление
| Product colour: | Black |
| Front bezel colour: | Black |
| Feet colour: | Black |
| Frameless design: | Yes |
| Market positioning: | Home |
| Detachable stand: | Yes |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 25 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 25 kWh |
| Power consumption (typical): | 30 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power supply type: | Internal |
| Width (with stand): | 613 mm |
| Depth (with stand): | 200 mm |
| Height (with stand): | 516.6 mm |
| Width (without stand): | 613 mm |
| Height (without stand): | 363.4 mm |
| Weight (with stand): | 6.08 kg |
| Depth (without stand): | 44.6 mm |
| Brand-specific features: | False |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium Pro |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Fast charging: | No |
| Package depth: | 141 mm |
| Package weight: | 8.53 kg |
| Package width: | 840 mm |
| Package height: | 456 mm |
| Cables included: | AC |
| Stand included: | Yes |
| HDMI cable length: | 1.5 m |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Screen shape: | Flat |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Response time: | 4 ms |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| HD type: | Quad HD |
| Display technology: | LED |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Contrast ratio (dynamic): | 20000000:1 |
| Panel type: | VA |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| NTSC coverage (typical): | 94% |
| Maximum refresh rate: | 75 Hz |
| Touchscreen: | No |
| sRGB coverage (typical): | 110% |
| Backlight type: | W-LED |
| Adobe RGB coverage: | 95% |
| Pixel density: | 108.8 ppi |
| Display diagonal (metric): | 68.6 cm |
| Surface hardness: | 6H |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 4000:1 |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Pixel pitch: | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Built-in microphone: | No |
| RMS rated power: | 6 W |
| Built-in camera: | No |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| LED indicators: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | 3.5 - 21.5° |
| Pivot: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages: | Spanish, Croatian, Ukrainian, Finnish, Swedish, Traditional Chinese, French, Korean, Russian, Czech, Portuguese, Simplified Chinese, Polish, German, Italian, Dutch, Turkish, Japanese, English |
| Number of OSD languages: | 19 |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Height adjustment: | 13 cm, Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Tilt adjustment: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 2 |
| HDCP: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| Built-in USB hub: | No |
| DVI port: | No |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Headphone outputs: | 1 |
| AC (power) in: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| HDMI version: | 1.4 |
| HDCP version: | 1.4 |
| Mobile High-Definition Link (MHL): | No |
| Light effects: | No |
| DCI-P3 coverage: | 88% |
| Exterior finish type: | Matt |
| Mean time between failures (MTBF): | 50000 h |






