





















AOC V5 Q27V5CW computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONAOCMON0163
- Тегло: 9.52kg
- SKU: MONAOCMON0163
244.93€ (479.05лв.)
без ДДС: 204.11€ (399.20лв.)
![]() |
12 x 23.13 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC V5 Q27V5CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, MONAOCMON0163
, AOC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете AOC V5 Q27V5CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, цена AOC V5 Q27V5CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, оферти AOC V5 Q27V5CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, ревю AOC V5 Q27V5CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, промоция AOC V5 Q27V5CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, онлайн магазин AOC V5 Q27V5CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, поръчай AOC V5 Q27V5CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, AOC V5 Q27V5CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black мнения
, AOC V5 Q27V5CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, aoc {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален AOC V5 Q27V5CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, гаранция AOC V5 Q27V5CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, бърза доставка AOC V5 Q27V5CW computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD LED Black
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, AOC MONAOCMON0163 характеристики
, AOC MONAOCMON0163 спецификации
, AOC MONAOCMON0163 review
, AOC MONAOCMON0163 сравнение
, AOC MONAOCMON0163 отзиви
, AOC MONAOCMON0163 намаление
EAN: 4038986180269
MPN: Q27V5CW/BK
Technical Specifications
| Certification | True |
| Front bezel colour | Black |
| Product colour | Black |
| Frameless design | Yes |
| Feet colour | Black |
| Detachable stand | Yes |
| Market positioning | Home |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 40 W |
| Power supply type | Internal |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 39 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 26 kWh |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Width (without stand) | 613 mm |
| Width (with stand) | 613 mm |
| Depth (without stand) | 44.6 mm |
| Depth (with stand) | 200 mm |
| Height (with stand) | 516.6 mm |
| Weight (with stand) | 6.64 kg |
| Height (without stand) | 363.4 mm |
| AMD FreeSync | Yes |
| Fast charging | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Package weight | 9.18 kg |
| USB cable length | 1.8 m |
| Package width | 840 mm |
| Package depth | 141 mm |
| Package height | 456 mm |
| Cables included | AC |
| Stand included | Yes |
| HDMI cable length | 1.5 m |
| Power cable length | 1.5 m |
| Pixel density | 109 ppi |
| NTSC coverage (typical) | 107% |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Response time | 1 ms |
| Adobe RGB coverage | 105% |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Touchscreen | No |
| HD type | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Pixel pitch | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Anti-glare screen | Yes |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| sRGB coverage (typical) | 123% |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Contrast ratio (dynamic) | 20000000:1 |
| Panel type | IPS |
| Backlight type | W-LED |
| Maximum refresh rate | 75 Hz |
| Surface hardness | 6H |
| Display technology | LED |
| Built-in microphone | No |
| RMS rated power | 10 W |
| Number of speakers | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in camera | Yes |
| Tilt angle range | 3.5 - 21.5° |
| LED indicators | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Pivot | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Swivelling | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment | 13 cm |
| HDCP | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| HDCP version | 2.2 |
| AC (power) in | Yes |
| HDMI | Yes |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | No |
| HDMI version | 2.0 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Headphone outputs | 1 |
| Number of upstream ports | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Built-in USB hub | Yes |
| DVI port | No |
| Headphone out | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 h |
| DCI-P3 coverage | 98% |
| Exterior finish type | Matt |
| Light effects | No |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14 x 46 x 83.5 cm
Weight: 9.52 kg

