





















AOC G3 Q27G3XMN/BK computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONAOCGAM0043
- Тегло: 9.42kg
- SKU: MONAOCGAM0043
377.51€ (738.34лв.)
без ДДС: 314.59€ (615.28лв.)
![]() |
12 x 35.65 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC G3 Q27G3XMN/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, MONAOCGAM0043
, AOC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете AOC G3 Q27G3XMN/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, цена AOC G3 Q27G3XMN/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, оферти AOC G3 Q27G3XMN/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, ревю AOC G3 Q27G3XMN/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, промоция AOC G3 Q27G3XMN/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, онлайн магазин AOC G3 Q27G3XMN/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, поръчай AOC G3 Q27G3XMN/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, AOC G3 Q27G3XMN/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black мнения
, AOC G3 Q27G3XMN/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, aoc {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален AOC G3 Q27G3XMN/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, гаранция AOC G3 Q27G3XMN/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, бърза доставка AOC G3 Q27G3XMN/BK computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels 2K Ultra HD LED Black
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, AOC MONAOCGAM0043 характеристики
, AOC MONAOCGAM0043 спецификации
, AOC MONAOCGAM0043 review
, AOC MONAOCGAM0043 сравнение
, AOC MONAOCGAM0043 отзиви
, AOC MONAOCGAM0043 намаление
EAN: 4038986181440
MPN: Q27G3XMN/BK
Technical Specifications
| Frameless design | Yes |
| Feet colour | Black |
| Front bezel colour | Black |
| Market positioning | Gaming |
| Product colour | Black |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 48 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 40 kWh |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Power consumption (typical) | 54 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Height (without stand) | 365.6 mm |
| Weight (with stand) | 5.43 kg |
| Depth (without stand) | 71.8 mm |
| Height (with stand) | 533.3 mm |
| Weight (without stand) | 5.43 kg |
| Width (without stand) | 614.4 mm |
| Depth (with stand) | 302.6 mm |
| Width (with stand) | 614.4 mm |
| Flicker-free technology | Yes |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Package weight | 7.06 kg |
| Package height | 480 mm |
| Package width | 805 mm |
| Package depth | 162 mm |
| Stand included | Yes |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Surface hardness | 2H |
| Haze rate | 25% |
| NTSC coverage (typical) | 97.4% |
| Display brightness (peak) | 700 cd/m² |
| sRGB coverage (typical) | 137.5% |
| Colour gamut | 101.3% |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Response time (fast) | 1 ms |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 4000:1 |
| Display diagonal (metric) | 68.58 cm |
| Viewable size, horizontal | 59.8 cm |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range (HDR) 1000 |
| Display technology | LED |
| Pixel density | 108.8 ppi |
| Screen shape | Flat |
| Panel type | VA |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Anti-glare screen | Yes |
| HD type | 2K Ultra HD |
| Adobe RGB coverage | 101.9% |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Touchscreen | No |
| Backlight type | W-LED |
| BT.2020 coverage | 72.7% |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Response time | 5 ms |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in camera | No |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Pivot angle | 90 - 90° |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Tilt adjustment | Yes |
| LED indicators | Stand-by |
| LED indicators | Operation |
| Pivot | Yes |
| Swivel angle range | 30 - 30° |
| VESA mounting | Yes |
| Adjustable height (max) | 13 cm |
| Tilt angle range | 3.5 - 21.5° |
| Cable lock slot | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| AC (power) in | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| Headphone out | Yes |
| HDMI | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Built-in USB hub | No |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDCP | Yes |
| Local dimming zones | 336 |
| Low input lag | Yes |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1655148 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 80 x 48 x 17 cm
Weight: 9.42 kg

